LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (77)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

gata am scapat de patreceri ne-am refacut cu o plimbare in parc, un topogan, un calut , si venim cu povesti, la petrecere a fos super cuminte , chiar neasteptat, si-a asteptat musafirii dormind, de pe tava a ales,cheile de la masina,seringa care a pus-o la loc,rujul si parfumul odata,biblia , bratara, interpretati voi
astazi ne-am tuns, si acum seamana cu Silviu

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

La multi ani, Raul-Andrei!! Sa cresti mare, (frumos evident ca esti!), sa ai o viata frumoasa si sa o iubesti mult-mult pe mama ta, care e o persoana speciala! Din dragoste pentru tine a stiut sa treaca peste toate greutatile, fara sa se lase doborata si fara sa-si piarda zambetul! La multi ani, Raul, baietel de mamica speciala!

Am vazut poze muuulte de bebei frumusei, torturi(tortUri pt mine), turte, motzatzi! Sa va traiasca draguteii!

Stefimic , ai scris f frumos!



Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

La multi ani Raul!!!! Iti dorim tot ce e mai bun pe lume! SI.. La cat mai multi ani fericiti si impliniti si tie Ane-Marie, mamica puternica si curajoasa! Uite, eu te-as trece cap d e lista la multe topicuri de pe forumul asta ca exemplu de MAMA.

Va pup dulce si apasat, mi-e dor de voi si abia astept sa ne vedem! SA petreceti frumos!!!

Cu cea mai mare bucurie si placere va pupa si va ureaza numai de bine Iarina si Iunia! SI virtual asha va trimitem o floricica

are mama o fetita frumusica foc...Iarina-Maria 01.04.2007
buburuza mea
ruza buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!
RAUL ANDREI


SA CRESTI MARE, SANATOS,SA-TI DARUIASCA VIATA TOT CE ESTE MAI BUN PE PAMANT!
SA ADUCU MULTE BUCURII SI ZAMBETE PE CHIPUL PARINTILOR TAI!
FELICITARI PENTRU CURAJOSUL MERGARET.

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

Am vazut multe pozici cu albinutele si bondareii aniversati, avem un stup plin de copii frumosi si dragalasi.
KITTY am vazut pozele cu GIULIA si m-ati emotionat cand am vazut cum a primit ea flori de la tata, un gest superb.
cred ca este rasfatata lui tati si ce camera frumoasa are, mai ales plina de flori, ce mai o familie fericita.
Am vizionat si pozele cu ILINCA de mami ALIONA, ai o fetita scumpica foc si ai decorat asa frumos de ziua ei.
ELYANNE felicitari mergaretilor, cred ca te simti foarte implinita acum cand ai petrecut ziua de nastere cu casa plina de copii.iti doresc sa-ti aduca numai bucurii in fiecare zi.
PAXELA-DELIUTA este superba, frumusica tare cu codite si cum sta asa dulcica in poze.
ce imaginu frumoase cand sunt amandoi in baie, cred ca e tare frumos sa-i vezi pe amandoi balacinduse.
iar de tataie cred ca este foarte atasata.
acum vream sa le uram sanatate puiutilor bolnaviori si sa vina cat mai repede in stup.
pupacim bolnaviorii:WINNIE, MARIA, VLAD, ROBERT,

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

LA MULTI ANI Raul Andrei .Sa cresti mare si sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani, Raul Andrei!!!
Sa fii cuminte si sa-i luminezi viata lui mami mereu!

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

RAUL

Sa fii sanatos si sa ai o viata frumoasa. Sa fii norocos si iubit.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI RAUL!SA FII SANATOS SI FERICIT SI SA STII DE LA NOI K AI O MAMICA PUTERNICA CARE AR FACE ORICE PENTRU TINE!!!

Ieri am sarbatorit ziua lui carl de stefanya cu 3 sapt in avans si am fost si noi invitati si a fost tare frumos,pacat ca nu am stat si la tort caci razvi era obosit si ma astepta si sotul in fata usii k nu avea cheie!poate reuseste stefanya sa puna niste poze,dar asta cand ajunge acasa caci azi a plecat spre danemarca!
razvi e bine sanatos,jucaus si nazdravan!!!

v-am pupat si muultaaa sanatate bolnaviorilor!!!!


Poze Razvanelu

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Raul sa fii sanatos,sa ai o viatza lunga si frumoasa,si sa aduci numai bucurii parintilor tai!



Acum am reusit sa descarc si pozele,nu prea multe, caci invitatii au sosit destul de tarziu si Edy nu a rezistat prea mult si s-a culcat, dar ne vom lua revansa la motz.
POZE NOI

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput