detergentii sano

detergentii sano | Autor: mirelaispir

Link direct la acest mesaj

nu vreau sa fac reclama, e pur si simplu curiozitate. sper ca nu e vreo problema cu asta, dar ma intereseaza daca i-ati folosit si ce parere aveti. de cand cu detergentii astia compacti, mi se pare ca aveam aceeasi calitate, dar un produs mult mai scump. drept urmare m-am gandit sa incerc si altceva, ca de ex. detergentii sano. am auzit ca sunt buni, dar m-ar interesa si parerile voastre.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mie imi plac. Iar balsamul...este grozav. Cu ala am cunoscut firma, la inceput.


poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns margas2005 spune:

Nu am folosit detergentii,chiar sunt interesata de parerile voastre.Folosesc de ceva vreme sapunul de toaleta de care sunt multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Apoape toate produsele lor sunt super!Eu sunt foarte multumita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Eu folosesc "albastrul de wc" ca asa l-am botezat. Super bun! Am folosit si o punga de detergent de rufe. Nu m-a dat pe spate. De fapt eram intr-o perioada in care testam detergenti care sa spele bine albiturile dar in proportie de 50% cred ca de vina este masina de spalat nu detergentul. Acum folosesc omo white dar pe langa el mai folosesc si ace la fiecare spalare.
Rufus, m-ai facut curioasa cu balsamul ala, nici n-am vazut... O sa ma uit mai atent data viitoare si poate-l incerc si eu, tocmai ce trebuie sa cumpar balsam ca s-a terminat.

Andreea mamica lui Filip Stefan
Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Parerea mea este ca detergentul Sano este net superior lui Omo si al oricarui detergent solid de pe la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by Androix

Eu folosesc "albastrul de wc" ca asa l-am botezat.

Andreea mamica lui Filip Stefan
Georgia





superrr!!! si mie imi place la nebunie "albastrul de wc" !!!



Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

5 sapt


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaispir spune:

multumesc tuturor pt rspunsuri! intr-adevar balsamul este forte bun. l-am testat chiar azi si sunt foarte multumita. nu se compara cu alte balsamuri folosite pana acum (si am incercat cateva). sper ca detergentul sa nu ma dezamageasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Si eu folosesc sapunul de wc, e cel mai bun!

Felicia si Ilinca Teodora "duracell" (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Super ok produsele! Am folosit si detergenti, si balsamuri - am ramas fan balsamul verde cu aloe vera - si crema de spalat cada, si gel de wc, si servetele de curatat in baie, etc.
99,9% mi-au placut! Cred ca sunt bune ca sunt de la mama lor din ISrael, nu contrafacute pt euroa de est cum se intampla cu restul chimicalelor...

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

quote:
Originally posted by danat

Super ok produsele! Am folosit si detergenti, si balsamuri - am ramas fan balsamul verde cu aloe vera - si crema de spalat cada, si gel de wc, si servetele de curatat in baie, etc.
99,9% mi-au placut! Cred ca sunt bune ca sunt de la mama lor din ISrael, nu contrafacute pt euroa de est cum se intampla cu restul chimicalelor...

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)



Ce sunt alea "servetele de curatat in baie"?
Eu pe langa "albastrul de wc" care e ok, am folosit detergent lichid pt. spalat pe jos, dar acela nu mi-a placut de loc, abia asteptam sa se termine sa scap de el.

Mergi la inceput