detergentii sano

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Sunt niste servetele umede, intr-un pachet ca cele de sters copiii la fundulet, dar galben. Au in ele si o solutie dezinfectanta, se simte si la miros, e putin intepator, si sterg cu ele colacul la wc, uneori chiuveta, partile de inox, si lucesc super dupa aceea.


"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Si mie mi-au placut produsele Sano de curatat (de baie si bucatarie). Dar nu am vazut balsamul si sunt foarte curioasa sa il incerc. De unde l-ati luat???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am uitat sa va spun ca au si pentru scos pete si pentru curatat articole din piele. Si acelea sunt foarte bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

quote:
Originally posted by danat

Sunt niste servetele umede, intr-un pachet ca cele de sters copiii la fundulet, dar galben. Au in ele si o solutie dezinfectanta, se simte si la miros, e putin intepator, si sterg cu ele colacul la wc, uneori chiuveta, partile de inox, si lucesc super dupa aceea.


"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)



Multam'.Suna bine!O sa caut si eu aceste servetele prin Cora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Balsamuri iau din Cora sau Auchan. Mie imi plac cel alb si cel albastru, apoi cel verde. Cel roz nu-mi place, iar cel negru nu l-am incercat. Dupa ce spal, eu pun unele rufe pe calorifer, la uscat (seara). Mirosul care se imprastie este grozav.
Se vand la 2 si 4 litrii.


poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adila spune:

Si sprayul cu spuma pentru curatat covoarele este foarte bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Eu am mai incercat si solutia pentru aragaz si cea pentru mobila si mi s-au parut OK!...Le-am incercat dupa ce ma convinsesem ca produsele sunt bune folosind <<albastrul de wc>>.
Au o gama foarte larga de produse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaispir spune:

am incercat si eu detergentul pt rufe albe pe hainutele monicai. super bun! intr-adevar , cred ca este bun pt ca este original, facut in Israel, nu pt Europa de est. balsamul verde este chiar foarte bun, am foolosit jumatate din cat foloseam de obicei si am parfumat toate hainutele cu el.pana acum sunt chiar incantata.















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Eu insa nu pricep de ce nu-si fac DELOC reclama.
Chiar o sa mai incerc si alte produse d-ale lor.

Felicia si Ilinca Teodora "duracell" (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Azi mi-am luat o solutie anti-mucegai pt baie si ptr curatarea resturilor de sapun uscate pe chiuvete. O sa va tin la curent daca mi-a placut. Erau asa de multe produse!!!...Asta insa m-a tentat cel mai tare.

Mergi la inceput