detergentii sano

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirelaispir spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Eu insa nu pricep de ce nu-si fac DELOC reclama.
Chiar o sa mai incerc si alte produse d-ale lor.

Felicia si Ilinca Teodora "duracell" (15 noiembrie 2005)



poate sunt de prea putina vreme pe piata ro si mai asteapta pana sa intre cu reclama, sa scumpeasca si sa "prosteasca" marfa. zic si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Sunt de cativa ani pe piata!Daca or sa inceapa sa-si faca reclama, pentru mine ar insemna ca a scazut calitatea!Eu cred ca nu e nevoie sa faci reclama la un produs bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

Unde se gasesc detergentii si solutiile sano?La mega image am gasit doar spray pt pete si albastru de wc?
As vrea sa cumpar si eu si nu gasesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Eu am vazut aceste produse in Cora si Auchan.
Sambata am cumparat un spray special pt. aragaz(de fapt o spuma).Are ambalajul negru.Aseara am spalat aragazul cu el si am fost super incantata!In 5 min. a inmuiat toata mizeria, nu a mai trebuit sa frec absolut de loc.Singura problema e ca trebuie folosite manusi pt. ca arde mainile.
Am cumparat si un detergent(compact), tot punga neagra este.Sper sa fie bun, inca nu i-a venit randul ca mai am din cel vechi,dar nu are cum sa nu fie bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Si-au facut un pic de reclama acum vreo 2 ani, dar eu stiam dinainte, cand incercasem spray-ul de aragaz, cel de scos pete de pe haine si cel ptr. articole din piele. Au pus un pliant de prezentare a tutruror produselor lor intr-un pachet cu o revista "de casa"...domus, casa mea, nu mai stiu care. In orice caz, eu fac cumparaturile in Carrefour si nu am gasit prea multe produse marca asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Ia uitati aici:
http://www.produsecuratenie.ro/index.php

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Ma tentase si pe mine sa cumpar cand am vazut link-ul dat de fete;eram chiar hotarata caci am terminat deja tot ce aveam prin casa,pentru baie si bucatarie;insa am avut parte de o surpiza neplacuta: trebuie facuta comanda ,la magazinul on line, in valoare de minim 150 Ron,faraTVA.
Cam multi bani dintr-o data doar pe produse de curatenie; sau poate ca nu sunt dar la ora asta sunt eu mai zgarcita si parca n-as da!

Mi-a picat elanul!

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

In ideea ca ma hotarasc totusi sa comand, ce detergent recomandati, ca am vazut ca exista mai multe tipuri?!?

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

eu am incercat praful de curatat si nu m-a convins deloc.Nu mi-a placut .Sapunelul ce care face apa de toaleta albastra in schimb mi-a placut

Mergi la inceput