Branca ursului

Branca ursului | Autor: chivutamonica

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor dragi,
va rog mult sa-mi spune-ti si mie unde gasesc acest produs-BU,asi vrea sa incerc si eu dar nu-l gasesc:la farmacie sau plafar?
va multumesc mult,M

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucasimarius spune:

Il gasesti la HelpNet-ul de pe Mihai Bravu, linga statia de metrou Iancului. Tinctura, comprimate sau un fel de elexir. Daca ai nevoie ma gasesti acolo azi dupa ora 14.30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucasimarius spune:

Scuze, acum am vazut ca esti in Cluj. Du-te la orice farmacie mai mare. Cu siguranta gasesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Eu am luat de la Plafar.

Cristina si Ale (30.09.2004)- Poze si www.dropshots.com/aissa" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Poti gasi BU la orice magazin naturist (cred ca sunt si in Cluj, nu doar in Iasi) dar si la orice farmacie mai mare. Tinctura costa cam 5 RON. Foloseste-o si sa stii ca va face minuni, asa cum a facut cu mine. Eu sunt insarcinata in 6 sapt dupa ce am luat timp de o luna tinctura de BU de trei ori pe zi intr-un pahar cu apa - asta mi-a reglat foate bine CM (31 de zile).


Succese.

Ramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela2004 spune:

Si eu am cumparat de la un magazin naturist...de aici din Constanta.. Deci, mult succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilicica spune:

Gasesti BU in Cluj, la Plafarul de langa P-ta Ion Mester din Cartierul Manastur, eu am luat acum cateva zile si este.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzontzonel spune:

Eu am gasit la o farmacie de produse naturiste pe str. Motilor (chiar in statie cum vii din Manastur).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

quote:
Originally posted by ralucasimarius

Il gasesti la HelpNet-ul de pe Mihai Bravu, linga statia de metrou Iancului. Tinctura, comprimate sau un fel de elexir. Daca ai nevoie ma gasesti acolo azi dupa ora 14.30



Chiar exista si comprimate????
Sotzul meu nu "prea" poate sa inghita tinctura si ar fii excelent daca as gasi comprimate.


chivutamonica scuze ca dau buzna!!

Un drum luuung incepe cu ...un pas !!!


copilutz'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Copilutzu, exista si tablete de BU si sunt eficiente.

*******************************
Este inutil sa fim mereu ingrijorati pentru ziua de maine fiindca fiecare zi vine cu problemele ei. La urma urmei, azi este ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edyna spune:

Fetelor, va rog sa ma ajutati si pe mine. Stie cineva unde pot gasi BU la Timisoara?

Mergi la inceput