Pestoiaicele sunt pe aici? (5)

Pestoiaicele sunt pe aici? (5) | Autor: Nally

Link direct la acest mesaj

Continuare la Pestoaicele sunt pe aici? www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30055" target="_blank">1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31725" target="_blank"> 2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34490&whichpage=1" target="_blank"> 3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36332&whichpage=1" target="_blank"> 4



Lista pestoaicelor ce inoata in apele


24 februarie - Yasmine - Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce - Alma
27 februarie - liris - aspiranta nu pentru mult timp!
28 februarie - Rodica - Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta - Inisa web
28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir - Robert-Cristian web
2 martie - fulguletz - David web
4 martie - Papadie
4 martie - Vanessa - Andutu si Catalin web
4 martie - Felis - Mihai Pozele mele!
4 martie - clauditzadennis
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav - Alex web
8 martie - mirelam - Andrei
8 martie - Rayuela - Amelia web
8 martie - Emilly - Ilinca web 1 web 2
8 martie - Alina
8 martie - lilly
10 martie - ange - mamica de doua ori
10 martie - naomi ioana - Naomi
10 martie - amik - Alexandra
12 martie - Anca oltean

13 martie - oanaralu - Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
16 martie - Nally - Sebastian
16 martie - Ioana Co - Darius
16 martie - elyanne - Elena
17 martie - Denisam
20 martie - Maruta
20 martie - Anacami - Sebastian Alexandru web








Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Ce bine! Inotam mai departe!!!
Ce mai faceti?

Sarbatori Fericite!
alina si Alex(22.11.2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Nally poate gasesti si capitolul 1 sa-l pui la deschidere.Era capitolul in care ne descriam zodia.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Am sa o caut!











www.ana-design.ch/paul/paul.htm" target="_blank">Paul are nevoie de noi!!! Ajutati-l sa mearga din nou!!!



Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

M-am executat sa traiti!!!












www.ana-design.ch/paul/paul.htm" target="_blank">Paul are nevoie de noi!!! Ajutati-l sa mearga din nou!!!



Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Frumos..., multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

Nally iubita ... vezi ca Fulguletz si Felis sunt nascute .... trece in listuta ... inca nu am primit filmuletul ...

ce mai fac fetele ? bun venit noilor venite ... o sa treaca ceva timp pana oi invata numele voastre ...

dualitatea ? normal ca ne caracterizeaza ... doar sunt Canuta om sucit ...

Vanessa - imi pare rau de cel mic ... multa sanatate, sa se faca repede bine ... doar nu vrea sa-l vada Mosu bolnavior ...
cat despre mesanger ... imi pare rau dar nu pot de la stupizenia asta de calculator ... cu atatea restrictii .... dar vorbim pe mail ... eu ti-am tot trimis tot felul de chestii haioase ... ai primit ceva ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Maruta se vede ca sunt pestoaica.... zapacita pana la capat ... am uitat sa modific lista din pdv al puilor de pesti Filmuletul nu l-am putut trimite din cauza serverului nostru de retea . Mai incerc si azi!

Daniela bine ai venit!

Vanessa la puiul scump !!! Sper a treaca cat mai repede toata nebunia asta care s-a adunat acum si sa inoti in ape mai linistite!!!





www.ana-design.ch/paul/paul.htm" target="_blank">Paul are nevoie de noi!!! Ajutati-l sa mearga din nou!!!



Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:


Buna seara, pestisorilor!
Mu stiu voi cum sunteti la momentul acesta dar eu una sunt f.f.trista.Am tras in cateva reprize un bocet popular de numa , numa... Asta e .. Stiu ca suntem plangacioase..E adevarat anul acesta a fost un an f.urat pt. mine , dar crunt de urat , Dureros , dar viata merge inainte si D-zeu are grija de fiecare, sper, in el imi este toata nadejdea.. Iata ca am atins si parte mistica , religioasa a pestilor?
Sunt trista si datorita faptului ca se apropie sarbatorile si fiinta cea mai draga mie ,MAMA , NU MAI ESTE PRINTRE NOI, fizic , caci prezenta ei o simt mereu....
Apropo si mama mea era tot peste, 10 martie, iar bunica materna era nascuta tot pe 28 februarie.....Mi-as dori ca traditia sa se repete si sa fac o fetita tot in ac.zodie, atunci cand va fi sa fie.
AM O PRIETENA ,FOSTA COLEGA DE FACULTATE , CARE E NASCUTA TOT PE 28.FEB. TOT IN AC. AN NU SPUN CARE SI PE CARE O CHEAM TOT DANIELA..ce ziceti de asa coincidenta... IA VEDETI AVETI SI VOI ASTFEL DE TIZE?
FELICITARI PROASPETELOR MAMICI SI SA VA TRAIASCA SI SA FIE SANATOSI FLACAI - ma refer la cele 2 mamici:Fulqulet siFelis.
Dar sa traiasca toate mamicile , odraslele lor , iar pt. aspirante spor la treaba si nu va lasati...
Ce sa va mai spun despre noi ca zodie: am spus suntem plangacioase, avem o extrem de buna intuitie si un fler super, credem in vise , avem diverse premonitii ...Iubim extrem de mult copii...Ne place sa gatim....ne place sa iubim, daca nu iubim ne simtim cam "goale" , sa fim iubite, daruim enorm celor de langa noi, suntem ospitalieri, primitori, legam repede prietenii..
Dar gata ca v-am facut capul mare, nu-i asa...Uneori suntem super vorbareti , dar cateodata suntem muti , exact ca un "peste"..


Referitor la ornamentele pt. brad eu ma gandesc la o schimbare de culori si as opta pt.mov cu argintiu sau aurii, ce ziceti/ Cum vi se pare?

Va imbratisez pe toti pestisorii si sa auzim numai vesti bune.

A ERA SA UIT, SI EU SUNT UN PESTE CARE NU STIE SA INNOATE SI CARUIA II E FRICA DE APA....

Stiati ca ar trebui sa locuim langa apa-asa scrie in zodiac.

Ca si profesie cred ca ni se potriveste tot ce tine de lucrul cu oamenii, de comunicare ..

Gata ma duc si pe alte teme , acum cat sunt solo si nu ma goneste nimeni de la calculator.

Mii de pupici....


Pana la urmatoarea postare :" eu cu cine votez?" hac, hac...

dany

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:


Scuzati eventualele greseli...

Multumesc pt. primire, v-am descoperit , recunosc mai tarziu...
Dar mai bine mai tarziu decat niciodata.



dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

NALLY , CRED CA LIPSESTE DIN LISTA, FULQULET? Asa e sau m-am inselat.Nu pot sa dorm,m-am bagat in pat dar nu am reusit sa adorm asa ca m-am intors la calc. caci mai devreme l-am inchis ca nu mai mergea DC-UL.
PUPICEI PE SOLZISORI.....


dana

Mergi la inceput