Doctori de care sa NU te feresti (3)

Doctori de care sa NU te feresti (3) | Autor: lauraf89

Link direct la acest mesaj

<<<Topic precedent



Dr Scurtu Bogdan, Iasi! Il gasiti la OminiClinic, Medis, Arcadia, Cuza Voda!

8+

Iti multumesc tie Doamne, Sf Efrem cel Nou, Sf Nectarie si Maicii Domnului pentru aceasta binecuvantare!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmen_76 spune:

Buna fetelor,

Despre dnul doctor Botezatu Bogdan de la Giulesti aveti informatii? Deocamdata el ma monitorizeaza la clinica (Medas) si o sa nastem la Giulesti.Cum sunt conditiile acolo,cat costa o cezariana,etc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dreambaby spune:

Buna fetelor. Puteti sa imi spuneti ceva de dr Zugravu Adrian de la Spitalul Filantropia din Bucuresti? Pana acum am fost la dansul si mi s-a parut un medic excelent, are rabdare sa imi explice tot. Cand i-am aratat testul pozitiv m-a pupat, m-a felicitat si imediat a facut si o eco sa vedem daca bebe e pozitionat corect. Mie nu mi-a venit sa cred cu cata caldura m-a felicitat... Pana acum sunt foarte hotarata sa nasc cu dansul. Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutz83 spune:

Il recomand cu toata caldura si increderea pe doctorul Doru Campean de la Spitalul Municipal. Eu merg la consultatii la cabinetul dumnealui si sunt foarte linistita.
Este un om bland si calm care explica tot ce trebuie stiut, nu se grabeste iar la cabinetul dumnealui consultatiile sunt organizate astfel incat sa nu se depaseasca orele programate.
Am avut o urgenta cand dumnealui era plecat din tara si m-a ajutat de la distanta, a sunat la spital unde m-a consultat rezidenta dumnealui, de asemenea o persoana deosebita.

Onutz 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefulici spune:

Buna fetelor!
Eu o recomand din tot sufletul pe d-na dr. Gero Vasilika! Este o persoana foarte calda, calma, are rabdare, raspunde la orice inrebare si vorbeste pe intelesul oricui! Este o buna profesionta. A reusit sa faca ceea ce multi medici nu au putut ininte sa ajung la dumneaei. Ma chinuiam de trei ani sa raman insarcinata si aparent fara nici o problena evidenta nu reusam. Mi-a facut stimulare ovariana si, dupa a 2-a incercare am si ramas gravida! Sarcina mi-a urmarit-o tot dumneaei, a fost cu probleme: am av si cerclaj din luna a 6-a insa cu aj d-nei dr. am dus-o la termen! Nasterea a fost prin cezariana. Totul a decurs f bine!
O recomand din toate punctele de vedere: ca medic este impecabila si ca
om o persoana deosebita!

http://lmtm.lilypie.com/p1DRp3.png?Nr8NoC0w
2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Fetelor, a nascut cineva cu dr Ruxandra Albu de la Municipal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adi-Elena spune:

Despre domnul doctor Alexandru Dinu stie cineva daca mai lucreaza la Polizu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mys spune:

Dr Dinu Alexandru nu mai lucreaza la stat, doar in privat.
Il gasesti la Sanador. Am auzit pareri bune despre el, dar mie personal mi-a creat impresia ca da prea multe analize si investigatii de facut, nu stiu daca din grija pt pacienta sau pentru comisioane. De fiecare data cand mergeam la consultatie la el nu ma simteam deloc confortabil, eram mereu timorata (iar eu chiar nu sunt usor de intimidat) asa ca am renuntat la serviciile lui.


15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adi-Elena spune:

Am facut si eu morfologia fetala de trimestru 3 la dl doctor Alexandru Dinu si a fost ok din punctul meu de vedere. Acum vreau sa-mi spuneti ce stiti despre Dna Monica Tataru - Polizu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardna11111 spune:

la dnul dr Anca Alexandru Florin e cineva sau a fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_c spune:

La dr Roxana Dragu de la spitalul Ilfov este cineva? Mie mi-a facut o prima impresie buna, insa as fi vrut si parerea cuiva care a colaborat mai mult timp cu dansa.

Mergi la inceput