Lista Gradinite bila alba /bila neagra - sect2 (2)

Lista Gradinite bila alba /bila neagra - sect2 (2) | Autor: Androix

Link direct la acest mesaj

<<<Topic precedent




Absoluta, cred ca la 1 septembrie dar nu vor veni copii pana incepe scoala adica 13. Ai cumva fisa cu vaccinarile ca eu nu am mai apucat sa trec pe la gradi s-o iau si nu am cu ce merge la medica de familie ca sa-mi completeze. Are cineva posibilitatea sa-mi scaneze si mie o hartie d-asta? Multumesc mult!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Androix, am sunat acum si mi-a zis ca pe 15 sept.
Fisa aia ti-o pot scana eu insa luni, e tarziu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nu, e foarte bine multumesc mult!

Asa deci de pe 15 Eu una abia astept

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amoramor spune:

Eu am fetita la gradinita "Lumea Piticilor", de aproape an si sunt foarte multumita.
Chiar daca ar suna un pic a reclama, consider ca este locul perfect pentru "linistea" mea si a copilului meu.
Educatoarele sunt iubitoare si foarte atente cu copiii, iar educatia pe care acestea le-o acorda este de cea mai buna calitate.
Gradinita este recent renovata si urmareste toate normele igienico-sanitare. In curtea interioara, prevazuta cu gazon natural, copiii se pot juca cu diverse jocuri (casuta de povesti, balansoare).
Din aceste motive, eu ca parinte recomand aceasta gradinita tuturor mamicilor ce isi iubesc ingerasii!

Pentru reclama, contacteaza administratia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angel77 spune:

BUNA!

Te rog sa-mi spui si mie pareri despre gradi Angels Academy, plusuri si minusuri, eventual ce le da sa manance etc.

merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisa2000 spune:

buna, ma poate ajuta si pe mine cineva cu o parere macar formata despre crionera din sect 2?
am citit pe la primele pag dar era o postare din 2008 si ma gandesc ca s-au mai schimbat lucrurile ( fie in bine fie in rau )
mersi frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns minou spune:

Buna tuturor,

Imi poate da cineva mai multe informatii legate de gradinita Albinuta - nr. 12? Ma refer la activitatile si optionalele care se fac aici, dar mai ales impresii legate de personalul din gradinita.
Incerc sa imi clarific unele aspecte...ulterior, promit ca voi reveni si cu impresiile personale. Mentionez ca am acolo un pici de 3 ani, cu probleme de acomodare si de aceea incerc sa ma lamuresc asupra motivelor.
Va multumesc si succes tuturor prichindeilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia@ana spune:

baietelul meu a fost la Butterfly, nu era deloc incantat, ma ruga din tot sufletul sa nu il mai duc, am zis ca e o faza ...pana se acomodeaza. Dar acum 2 saptamani am primit un telefon de la d-na directoare ca au fost plecati in parc si ca mi l-au uitat acolo......
si ca sa stau linistita ca nu a plans si ca si-au dat seama repede, s-au intors si l-au luat.
binateles ca l-am retras ....
acum suntem la JUNIOR , si este muuuult mai incantat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jude spune:

Dragelor,

Anul asta vad ca nu mai exista multe comentarii despre gradinitele unde va sunt piticii.

Pitica mea face 5 ani la anul si desi, pana acum am lasat-o sa mai copilareasca, la anul mergem la gradi. Am vazut un mesaj anterior cu aceeasi intrebare ca si a mea.

Este vreun pitic la gradinita First Steps? Din exterior, arata foarte ok, preturile nu mi se par mari, zona este linistita, de pe site-ul lor reiese ca sunt dotati cu lucruri noi, dar nu stiu vreo parere din interior.

Daca are cineva gandacelul la First Steps, rog sa impartaseasca cu noi parerea.

Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Am readus subiectul la zi, poate mai sint fete interesate de gradinitele din sect 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jude spune:

Eu am plecat la acest drum, al cautarii unei gradinite pentru pitica mea acum vreo 2 luni.

Initial am hotarat pentru varianta unei gradinite de pe langa birou, apoi m-am rasucit brusc catre una din apropierea casei, respectiv zona Vatra Luminoasa - Maior Coravu.

Dupa un survey total nemultumitor de aproximativ 2 saptamani, apoi dupa o incercare de cateva zile intr-una dintre gradinitele din zona respectiva, care mi s-a parut cea mai apropiata in a-mi indeplini mie criteriile de mama nebuna, am ajuns la o gradinita din sectorul 3 :-)) Mergem de la 1 aprilie la Kinder Club. Sa vedem ce se intampla si pe acolo ...

Daca este cineva interesat de o anume gradinita din zona enuntata mai sus, rog sa-mi scrie. Le-am vazut pe TOATE ! :-)))

Toate cele bune,

Jude

Mergi la inceput