Alex - e Inger .

Alex - e Inger . | Autor: diannaalex

Link direct la acest mesaj

<<<Topic precedent

<hr noshade size="1" />
luna asta am strans cu ajutorului bazarului 450 de lei bani cu care am platit 400 de lei gimnastica si cu 50 de lei am platit o parte din sedinatele de logopedie. Multumim din suflet tuturor pentru sustinere si ajutorul acordat.
Acum Alex e la gradi speram sa fie bine ca dimineata era cam mofturos a plans cand am auns si l-am lasat.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Un vot va rog http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=8 di1 si di2

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Diana draga,

ce mai faceti, cum se mai simte Alex? Asa ma supar cand citesc ca se musca sau plange, dar nici nu-mi pot inchipui ce e in inima ta. Ma rog lui Dumnezeu in fiecare seara sa-ti dea putere sa treci peste toate iar Alex sa fie mai bine.
Multi pupici si imbratisari!

Doamne Ajuta!

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Multumim draga mea pentru sustinere si incurajari, acum Alex e mai linistit nu se mai musca dar sa vedem cat dureaza. A fost si mama mea libera 3 zile si am mai avut ajutor. E foarte bucuros cand e bunica acasa si se joaca cu el. In rest suntem bine sau asa cat putem de bine. Voi ce faceti? Ce pitic dulce ai. Pupici si o dulce imbratisare.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Un vot va rog http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=8 di1 si di2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearljam spune:

Diana, ma bucur sa aud ca Alex este mai bine. Trebuie sa stii ca tu esti cea mai buna mama pentru Alex, stiu ca iti este greu, ai nevoie si tu de timpul tau fara sa te simti vinovata, ai nevoie sa iti incarci bateriile sa poti merge mai departe. Incearca sa iti acorzi timp si pentru tine, e greu, dar ai nevoie pentru linistea ta.
Te imbratisez si multa putere in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna dimineata a venit Mos Nicolae!!!!!!! Si i-a adus lui Alex un ponei care mananca morcov da sin cap si scoate sunete si un trenulet Tomas care merge si canta si un bat pentru momentele cand e foarte rasfatat. S-a bucurat tare mult.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Un vot va rog http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=8 di1 si di2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Dupa vreo 2 zile mai linistite si dupa o dimineata mai vesela cu cadourile de la Mos in dupa amiaza asta Alex a plns vreo 3 ore de nu il puteam opri. Plangeam si eu cu el in brate, spus cantece poezii povesti dat desene , muzica, jucat cu catelul, jucat cu el, nimic ,nimic. Nu mai pot, sincer nu mai rezist cand il aud ca plange imi dau si mie lacrimile fara sa vreau. Offfffffff Doamne ce greu e

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Un vot va rog http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=8 di1 si di2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Of Diana, pe cand ma bucuram si eu de bucuria venirii lui Mosu' pentru Alex, vad ca iarasi a plans si v-ati intristat. Of, of, of, nu stiu ce sa mai zic, decat ca toate vin de la Dumnezeu si trebuie sa le ducem asa cum sunt. Nu am cum sa-mi inchipui cat iti e de greu, dar ma rog sa poti sa duci povara fiecarei zi.

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Revin si eu cu ceva noutatii despre Alex e binisor avem vreo 2 zile de cand e ceva mai linistit nu mai plange asa de tare si nu prea se mai musca mai incearca dar mult mai putin ca acum cateva zile. Doamne ajuta sa fie asa in continuare!!!!!!!

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Ieri am fost la Bucuresti sa rezolv o problema personala, am plecat la ora 7 dimineata si m-am intors asta noapte, Alex nu m-a vazut deloc ieri dar am vb cu el la telefon. In general a fost cuminte cu bunica acasa dar la pranz a plans aproape o ora de nu stia ce sa ii mai faca. Nu mai pot pleca deloc ca plange si ma striga. Offff si nu facea asa inainte.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna seara!!!! Am observat de cateva zile ceva nou la Alex care ma cam ingrijoreaza, incepe sa stea foarte mult cu limba afara. La ei e riscul sa isi muste limba sau interiorul obrajilor. . Azi iar am avut o repriza de vreo 2 ore de plans, de nu reuseam sa il linistesc.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna dimineata !!!!!!! Azi la ora 17 avem serbarea la gradi, Alex e Irod imparat are coronita si o pelerina rosie. Speram sa fie bine. Doamne ajuta O sa revenim cu poze dupa serbare.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput