Alex - e Inger .

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Diana, Doamne-ajuta sa fie totul bine! Multa sanatate lui Alex si asteptam poze cu pelerina rosie!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Multumim Lora . Azi am fost dimineata la prima serbare Alex a fost doar un zambet atat de fericit era un zambet tot. A venit si Mos Craciun si le-a dat cadouri, striga " Motu cadou Andu" atat de drag ce imi era cand il vedeam fericit. La 5 urmeaza a doua serbare la gradi sa vedem acolo ce face. Ma apuc sa calc pelerina de imparat.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Am venit azi de la serbare de la gradi, nici nu m-am gandit ca va sta cuminte. Cand am ajuns acolo a inceput sa planga si a tinut-o asa vreo jumatate de ora era toti pe langa el eu, doamnele, copii nimic. Intr-un final s-a linistit. Aici sunt pozele de la serbare http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6549706061/in/photostream. Sper sa va placa

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna dimineata in Ajunul sfintei sarbatori a Craciunului. Am asa o stare nici nu stu cum sa va spun sa ma intelegeti, sunt si fericita dar sunt si foarte foarte trista. Ieri plangeam cu Alex in brate, ascaultand colinde si nu ma outeam opri din plans. Va multumim tuturor rpentru ca ati fost alaturi de noi, va uram un Cracin Fericit alaturi de cei dragi, iar Mosul sa va aduca tot ce va doriti voi.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Craciun Fericit !



_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Craciun Fericit!

Doamne ajuta si lumineaza!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna seara in Sfanta seara de Craciun!!!!!!! Aseara a venit si la noi mosul, eu i-am dat cadoul de la voi IniMoshul iar sora si cumnatul meu i-au luat un Zuzu Pets cu ceva accesorii care ii plac foarte mult. Ziua de azi am petrecut-o in familie ne-am adunat cu totii am mancat am fost dupa amiaza la plimbare in parc la oraselul copiilor. Maine probabil vom merge la cumatri cu colinda ca azi nu am reusit sa ajungem. Va uram in continuare un Craciun fericit!!!!!!Mai vreau sa va spun ca i-am dat surorii mele iconita de la licitatie si i-a placut foarte mult. Va multumim din suflet ca ati fost tot timpul alaturi de noi. Speram ca Mosul v-a adus tot ce v-ati drit.
Editez sa mai adaug ca Alex a mai primit si o masinuta foarte draguta care merge si scoate diverse sunete. Si mi-am adus aminte ca a venit si la mine cu 2 prosoape mari de baie, 2 sapunuri o pnga de cafea si o manusa de bucatarie. Multumim Cristina ,
mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

CRACIUN FERICIT!


ma bucur ca pana la urma serbarea a iesit asa cum ti-ai dorit, chiar daca aveai emotii de dimineata vazut pozele, frumos flacu ai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Multumim Olim E frumos daca ar fi si sanatos ar fi fost perfect. Dae asta e speram sa fie mai bine Am pus cateva poze din prima zi de Craciun http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Diana, esti o mama minunata, cu suflet ales si cald. un an nou cu multe impliniri, cu sanatate si recuperare ptr Alex va doresc din suflet.

La multi ani!

Mergi la inceput