Ce fel de piele are bebelusul tau + CONCURS

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellay spune:

foarte bine....are pielicica normala si sanatoasa puiul meu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codite2 spune:

Rezultatul testului: pielicica sanatoasa. Insa avem o problema si anume desi Ami are acum 1 an si 4 luni, are pe un piciorus (de la genunghi pana la sold) niste pete albe aparute la 2-3 saptamani de la nastere. Mai intai a aparut o pata mica, apoi altele care s-au extins in decrus de vreo 2 luni. De atunci nu s-au modificat, insa cresc pe masura ce piciorul ei creste. Inca nu am facut niste teste concrete, doar 2 medici si-au dat cu parerea insa nu au stiut sa ne spuna ceva concret.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_tudor spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia_tudor

2 intrebari pentru admin sau organizatorii acestui concurs :
Pana la ce data se pot primi raspunsurile?, si cand are loc extragerea?, sau cum se procedeaza. Am cautat un regulament dar nu am gasit.
Va multumesc anticipat!
O zi frumoasa!


am luat la puricat toate paginile :))si...am gasit: raspunsurile se primesc pana la 31 oct. iar castigatorii vor fi anuntati pe 1 nov. :))
p.s. ma iau dupa sintagma "cauta si vei gasi", nu m-am dat batuta si uite ca am gasit !
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gya2011 spune:

"Probabil c#259; pielea bebelu#537;ului t#259;u este normal#259; si s#259;n#259;toas#259;"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghiocelana spune:

Probabil c#259; pielea bebelu#537;ului t#259;u este normal#259; si s#259;n#259;toas#259;

Este normal ca uneori sa apar#259; reactii ale pielii sub forma petelor ro#537;ii sau uscate. Acesta este însa un lucru normal. Nu este nevoie s#259; modifici rutina actual#259; de îngrijire a pielii bebelu#537;uluii.

Deci suntem pe drumul cel bun!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Ultimele 6 zile! Inca mai aveti timp sa va inscrieti in concurs !

Succes!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema_gheorghe spune:

ce pot spune despre aceste produse : intradevar uleiul de masaj este exceptional. restul produselor nu le-am incercat inca, avem tot timpul :)))) pielea bebelusului este normala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Maine esre ultima zi de inscriere in concurs!

Faceti www.desprecopii.com/info.asp?id=3409" target="_blank">acest test si scrieti raspunsul la acest topic.



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silviap spune:

Rezultate:

Probabil c#259; bebelu#537;ul t#259;u are o piele s#259;n#259;toas#259;, normal#259;, care poate prezenta uneori reac#539;ii sub forma petelor ro#537;ii sau uscate. Acesta este însa un lucru normal. Nu este nevoie s#259; modifici rutina actual#259; de îngrijire a pielii bebelu#537;ului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adastero spune:

Nu vreau sa particip la concurs si nici sa denigrez vreo marca, dar samponul acestei marci l-am incercat si noi si degeaba, tot il mananca capul rau de tot, deci e clar ca nu e ceva OK acolo, din acelasi motiv nu am folosit niciodata creme sau uleiuri ptr copii, stiind ce contin, fie ele orice marca.

Mergi la inceput