Weight Watchers

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Fetelor,v-am trimis materialele,sper sa va descurcati cu ele!!!!!!Succes la alungatul kilogramelor!Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Hai ma - ca asta nu cred cu accesul la alimente. Acum exista cam peste tot, toate alimentele ...
La numarul de puncte, ai dreptate - ce ar fi sa ne impartim in grupe. De ex mie mi-au iesit 11 puncte - ce inseamna asta, ca tb sa consum 11 puncte ? Mai are cineva 11 puncte ?

P.S. Eu vreu sa-mi dea cineva mura in gura ce sa mananc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

cum 11? mie mi-au iesit 23
La alimente ma refeream ca voi in america de exemplu puteti cumpara on line direct de la ei diverse chestii, prajituri, paine si ce-or mai avea ei.
Oricum mie mi-e greu sa planific inainte ce mananc, mai mult de cateva ore nu pot sa anticipez, iar de cele mai multe ori hotarasc pe loc ce mananc. Poate si din cauza asta tot cad mereu in pacat.


www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

cum 11? mie mi-au iesit 23

Hahahah - deja ma simt mai slaba
Desi parca sunt in dezavantaj - se pare ca tu poti manca mai mult ca mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Pai ai dreptate si cu una si cu alta: esti sigur mai slaba de ti-a dat un punctaj asa mic si mananci mai putin ca sa slabesti. Ceea ce mi-a ridicat prima nelamurire: in materialele primite de la Pooh scria ceva de genul ca se ajusteaza numarul de puncte la fiecare schimbare de prefix de kilograme deci mananci din ce in ce mai putin. Nu stiu cat as putea sa ma impac cu ideea asta

Dar revenind la cele 11 puncte ale tale: eu cred ca nu ai calculat corect. Numai sexul si inaltimea inseamna 8 puncte minim. Apoi din varsta mai ai cel putin 1 punct desi nu cred ca ai 65 de ani sau mai mult iar din greutate minim 5. Deci cu cel mai mic punctaj iti da 14 fara sa punem la socoteala activitatea zilnica. Aici eu mi-am pus 2 puncte pentru ca merg la sala de trei ori pe saptamana.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ai dreptate - am recalculat - si imi da 19, ca la varsta sunt cam la limita. Sarisem sexul
Cine imi face si mie un meniu de 19 puncte ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Buna fetelor! Si eu am tinut WW acum cativa ani, vreau sa incep din nou. Acum plec din Bucuresti, unde merg nu am internet, dar revin luni. Puteti sa-mi trimiteti si mie materialele despre care vorbiti? Eu stiu ca aveam voie 18 puncte. ma descurcam foarte bine cu ele; e adevarat a fost putin mai greu la inceput, dar dupa cateva zile, nu am mai avut nicio problema.
Adresa mea de mai este: laura_trand@yahoo.com.
Multumesc si ne revedem saptamana viitoare!
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna, mie mi-au iesit 19 puncte de mancat pe zi

cat de dificil va fi oare de intocmit zilnic un meniu de 19 puncte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne45 spune:

buna fetelor

Imi puteti trimite si mie PM cu materiale despre WW ?
Nu l-am incercat dar sunt curioasa sa vad daca imi da ceva rezultate. Chiar daca nu se vede ,am vreo 3-4 kg de care ma tot chinui sa scap
Va multunesc frumos

mami fericita de Giuliano (07.07.2010)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

Pooh a incercat sa-mi trimita materialele de vreo 4 ori si n-a reusit pe gmail, mai incearca cineva va rog daca ati primit documentatia de la ea? pana acum nu am avut asa pb...alias4444@gmail.com

Mergi la inceput