Weight Watchers

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Cand il cul pe junior,incerc sa va trimit documentatia.....Dorsilia,si tie,ca enerveaza,sincer ca nu am reusitPooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

adresa mea de yahoo, cam in vreo jumatate de ora va fi accesibila, astept si acolo documentatia

mihaela30lia@yahoo.com

merci
lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Dorsilia,ti-am trimis pa noua adresa materialele,sa ma anunti pls,tare curioasa sunt daca ajung!Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Daca mai are cineva 17,va rog postati ce mincati.Pina acum parca nu am mai vazutcu 17 si ma deprima ,ca eu sint cea mai grasa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Citat:
citat din mesajul lui pooh

Dorsilia,ti-am trimis pa noua adresa materialele,sa ma anunti pls,tare curioasa sunt daca ajung!


Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)


There are no emails in your Inbox folder.

pooh, e zona crespusculara la mine de numai eu nu pot intra in posesia unui document? offf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Offfffffff,nu pot sa cred.....ti-am mai trimis un mail.........Nu stiu,e un semn,oare?ori asta o sa fie dieta cu care slabesti,ori dieta care nu-i de tinePooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Pooh, la mine nu exista sa renunt, asa cu una cu doua....deci si sa stiu ca te sun sa mi-o dictezi si tot o sa o am

deci, hai sa vedem care sa fie problema, presupun ca ai mai expediat si pe yahoo si pe gmail atasamentul nu? e mare? scrie-mi un emai cu bla-bla sa vad daca imi vine de la tine vreun mail macar, simplu, ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

staaaaai, acum mi-a intrat!!!! merci muuuuult

vezi, e de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Buna,
Eu am primit!
Merici ,Pooh!
Deci ,incepind de acum nu mai am scuze.Parca ma vad balerina....

Dorsilia ,daca nu merge ,incerc sa iti dau eu forward.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Dorsilia,yeaaaah!!!!Asta-i dieta ta!!!!!!Dulcetico,succes la numarat!Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput