dr Catalin Haiduc ( 3)

dr Catalin Haiduc ( 3) | Autor: Eseea

Link direct la acest mesaj

subiectul anterior :

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143019

continuam aici?

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Carmen, ma bucur sa te "vad". De la tine si Gratiela am aflat eu primele informatii despre dl dr. Maaamaaaa, ce trece timpul Tu bb 2 ceva, nu?

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Fetelor, trebuia sa merg sa fac eco pt primul trimestru sapt viitoare, cand fac 12 sapt, dar nu mai poate merge sotul meu.
E oare tarziu daca merg la 13 saptamani?
Imi doresc sa mearga si el sa-l vada pe bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Stie cineva,dl dr.este in concediu in luna august?
Ii sunt pacienta, si pina ajung sa-l intreb personal, sper sa aflu de la voi scumpe mamici.Pe bb 3 il voi naste la mijlocul lui august, si ma rog sa nu fie plecat...

Catalina 18+
Catalin(04.03.1998)&Robert(13.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

carmenpit77, chiar asa, pandesti vreun bebe 2 ? eu nu am apucat sa il cunosc prea bine pe dl dr. l-am vazut doar de 2 ori pana acum. am pe 9 programare la medical city sa vb mai multe cu dansul. vin cu impresii proaspete atunci. daca o sa imi faca vreunele ..
ionela, nu e tarziu pentru ecografie dar e posibil sa nu mai gasesti nici un loc disponibil. eu mi-am facut programarea cu mai mult de o luna inainte (la dr veduta de la filantropia asa cum mi-a zis el sa fac). e frumos sa fie si taticul acolo mai ales daca e primul copil. sa capete asa o imagine mai clara despre faptul ca asteapta un copil. cat a costat bitestul la citgenomic aia?
katalina, nu stiu nimic de genul dar sa ne spui si noua daca aflii.


Mami de (28.10.2008) si bb2 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Gata, sunt mai linistita
Am reusit sa vb cu dr. Haiduc si merg sapt viitoare sa fac eco morfologica si bitestul. Abia astept sa imi vad ingerasul si ma bucur ca o sa fie de fata si viitorul tatic
Fetelor, eu de ceva vreme sunt cam somnoroasa. O fi de la bebe?

Am o intrebare pt voi mamele care aveti bebei in burtici?
V-ati vopsit parul? Oare e o idee buna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Ionela.n - intra aici: http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=60&sortfield=lastpost&sortorder=desc&whichpage=2
si inscrie-te la odiseea din luna in care vei naste. Acolo vei putea povesti cu multe mamici cu sarcini de varsta sarcinii tale.

Eseea - multumim de capitol nou

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Ionela.n - intra aici: http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=60&sortfield=lastpost&sortorder=desc&whichpage=2
si inscrie-te la odiseea din luna in care vei naste. Acolo vei putea povesti cu multe mamici cu sarcini de varsta sarcinii tale.

Eseea - multumim de capitol nou

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)


Multumesc de ajutor, Moni.
O sa revin si aici pentru ca sunt si eu pacienta dr. Haiduc si as vrea sa stiu ce se mai intampla

"Theoretically, if you go to the past in the future, then your future lies in the past. This is a picture of you in the future - in the past."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Momentan actiunea bb2 a fost sistata dar mai vedem, poate imi vine chef urmarindu-va pe voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Ionela, vopsitul in timpul sarcinii este total contraindicat. Nu ca ar fi mai sanatos in rest


Mami de (28.10.2008) si bb2 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

ei, nu chiar total...partial...se recomanda sa eviti in primul trimestru.

Mergi la inceput