dr Catalin Haiduc ( 3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

da, si eu m-am vopsit dupa primul trimestru.

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Ma gandeam sa ma vopsesc dupa primul trimestru. Cica vopseaua de par fara amoniac ar fi mai indicata.
Adevarul e ca vopsitul parului in general nu e sanatos, dar trebuie sa aratam bine, pentru viitorul bebe. nu?

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Fetelor, am o intrebare pentru voi.
Azi merg sa fac eco de trimestrul 1 si as vrea sa fac o lista cu intrebari pentru dr. Ati mai facut asa? Nu o sa zica ca sunt paranoica?

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Salutare mamicilor ! Si nasteri usoare viitoarelor mamici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Ionela , eu am fost la ambele nasteri cu caietul si nu s-a suparat nici primul doctor si nici dr H. Te sfatuiesc sa-ti notezi orice nelamurire si chiar daca pe moment ti se pare ciudat nu vei stii cum te va ajuta la nastere.Intreaba-l pe dr. H cu incredere si el iti va raspunde.
Succes !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui marybehappy

Ionela , eu am fost la ambele nasteri cu caietul si nu s-a suparat nici primul doctor si nici dr H. Te sfatuiesc sa-ti notezi orice nelamurire si chiar daca pe moment ti se pare ciudat nu vei stii cum te va ajuta la nastere.Intreaba-l pe dr. H cu incredere si el iti va raspunde.
Succes !


Multumesc de sfaturi. Ieri am fost la dr. H si am mers cu listuta de intrebari dupa mine. toate au fost bune, la ecografie s-a vazut ca totul e cum trebuie sa fie, doar ca nu am putut vedea daca e baietel sau fetita

--------------------------------------------------
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _walpurgis spune:

Pe mine chiar m-a "certat" ca nu mi-am notat intrebarile de acasa
Ma pierdusem oarecum la un moment dat si i-am spus ca nu imi mai amintesc tot ce am vrut sa intreb, si atunci mi-a zis sa notez intrebarile dinainte ca sa nu se mai intample

31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

De dr Steriu Mihaela stiti ceva?
Trebuie sa merg la eco morfologica de trim 2 la sf lunii mai.
Dr Haiduc mi-a recomandat sa merg la ea, dar am citit pe net lucruri nu tocmai minunate despre cum se poata cu mamicile?

Cine ma ajuta cu niste lamuriri? Va rog

--------------------------------------------------
In al , sunt in 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Ionela, eu am fost la ea de 3 ori si e ok , chiar daca prima data nu mi-a facut o impresie deosebita.

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Multumesc Eseea. O sa poata intra si sotul meu cand imi face eco?


--------------------------------------------------
In al , sunt in 13+

Mergi la inceput