expozitia de dinozauri robotizati

expozitia de dinozauri robotizati | Autor: sunnyday07

Link direct la acest mesaj

A fost cineva? E interesanta, merita banii?

pentru un copil de 6 ani, merci

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moniboni spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunnyday07

A fost cineva? E interesanta, merita banii?

pentru un copil de 6 ani, merci


A fost baiatul meu(5 ani); e interesant, mai ales ca vladutz e in etapa in care vrea sa se faca paleontolog....

E destul de scump, dar machetele sunt f ok si am inteles ca e si un film 3d despre dinozauri. Exista si ghid, ceea ce e f ok.

Vezi ca in we e mai scumpa intrarea si acolo gasesti tot felul de chestii de cumparat (dinozauri mici, carti..). Asa ca du-te pregatita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

multumesc , va merge cu gradinita pana la urma ( e mult mai ieftin si mai putin aglomerat in timpul saptamanii)

ma mai gandesc daca sa-i dau si ceva bani la ea ca sa-si cumpere vreun dinozaur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

uitasem : noi am vazut unul dintre dinozauri in mall la cotroceni cand am fost la film

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

imi puteti spune unde este va rog? si daca e potrivita pentru un baietel de aproape 4 ani?

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

expozitia este la romexpo, uite aici cateva detalii
http://www.maria-andrei.ro/2010/02/dino-expozitie-cu-dinozauri-robotizati/

o prietena a fost cu fetita de 4 ani si mi-a spus ca i-a placut dar s-a speriat putin (e cam intuneric in sali), dar ea e fata si genul putin timid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

si noi am fost, baietelul meu are 3 ani si jumatate. Nu era fan dinozauri...pana la acest moment. S-a speriat si el putin la inceput de la ragetele pe care le auzeam de afara si am avut proasta inspiratie sa-l duc la un cap de dinozaur sa-i arat ca e de plastic (doar ca e dintr-un fel de spuma care nu l-a linistit, din contra). A rasuflat usurat cand a vazut primul exponat care este un schelet si asa m-a crezut pe cuvant ca au disparut dinozaurii si nu mai sunt pe pamant....
Altfel, e interesant, dar mi se pare f scump (noroc ca noi am mers pe invitatie)

mamica de sef mic (08.09.2006)
Bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingrid.stat spune:

Am fost si eu cu cei mici la expozitie, au 4, resprectiv 6 ani si nu s-au speriat, chiar au fost placut impresionati...au facut tot felul de poze acolo in zona interactiva si le-am cumparat si cate un tricou dino.
Exponatele sunt intradevar foarte bine realizate, si cred ca lipsa luminii puternice este bine venita pt creearea atmosferei preistorice!
A meritat vizita pt zambetul afisat de prichindeii mei in poze, ne vom aminti cu placere de moment!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

mie mi s-a parut o jecmaneala totala. Am dat 145 RON pe intrare, in max 15 min terminai tot. Ai mei nu au fost asa incantati ca sa fiu sincera iar eu am fost de-a dreptul revoltata

Mergi la inceput