Recomandare gradinita Berceni

Recomandare gradinita Berceni | Autor: loredana_76

Link direct la acest mesaj

Buna.
As vrea sa-mi recomandati o gradinita in Bercen,zona Brancoveanu ,fie de stat,fie particulara sau in zona Popesti Leordeni.
Este gradinita nr 225 daca stiti ceva despre ea si stiu ca s-a mai deschis o gradinita noua linga liceul Vulcanescu si scoala 129.Acestea mi-ar fi cel mai aproape.M-ar interesa cum sint educatoarele,cum se poarta cu copii,ce activitati au,mancare...etc.
Multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Nu are nimeni copilul la gradi in sectorul 4?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Loredana, si eu astept raspunsurile la sub tau......

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

Eu am fetita la gradinita 225. Este al doilea an al ei acolo si eu sunt foarte multumita si ei ii place mult. Acum nu prea am timp sa intru in amanunte, dar cel mai bine ar fi sa ma intrebati punctual ce va intereseaza si incerc sa raspunde cat mai curand posibil.
Craciun fericit!

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
Poze
Poze 2008 si altele
Vacanta Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

nu stiu exact unde e gradinita asta, nu stiu exact unde e izvorul muresului, stiu Mega Image-ul de pe Brancoveanu, e departe de acolo?

La noi e primul copil si prima gradinita. Fetita mea va avea toamna viitoare 3,5 ani. Cum E? E o gradinita dotata modern sau nu? Ce program are si cam cat costa? ( stiu ca e de stat dar costa ceva, nu?). Masa in ce consta? Invata copiii ceva, se simt bine? Sper ca nu e cazul de batai, pedepse neadecvate, etc.. Cam cati ar fi in grupa? Cum sunt toaletele, sala de mese? Spatiu de joaca au? Cand se fac inscrierile? Care sunt educatoarele de care ati fost multumiti?

multumim

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Buna seara si Craciun fericit !
Sint 2 Mega Image,unul mai aproape de oraselul copiilor si unul in partea opusa,la parterul blocului.Este mai aproape fata de acesta de la parterul blocului.In spatele lui cumva la vreo 2 strazi.
Si noi tot primul an,facem in vara 3 ani.
Cam asta m-ar interesa si pe mine,ce ai scris tu mai sus.Daca invata ceva,ca nu vreau sa-l dau doar de dragul de a fi la gradinita,cum sint educatoarele,nu sint adepta pedepselor ,cum e mancarea,etc...
Este si un sediu nou dar nu stiu inca daca i-au dat drumul.Poate ne ajuta PD.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Loredana, eu nu stiu decat un mega image, cam la o statie de metrou Brancoveanu, e un magazin destul de maricel pe 2 etaje...Unde e celalalt? probabil ca e cam departe de noi.....

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Eseea e dincolo de Budimex...e prea departe de metrou Brancoveanu. Gradi bunuta e Micul Print de pe Imparatul Traian. Nepotul meu e acolo si parintii-s f. multumiti. Vrei distanta, cu acces oarecum facil iti recomand Pisicile |Aristocrate. Iei de la Brancoveanu 232 si cobori la Mitropolie. Gradi e superok iar acum ca are corp nou e chiar supersuper. Ozi aici a mers dar pe Tudor nu cred ca-l duc pt ca e nebunie cu masina in trafic dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Grati ( La multi ani pt noul an!!), da, e f departe de noi daca e dincolo de Budimex :(. unde e Imparatul Traian? la Mitropolie mi se pare f departe....imi tb ceva f aproape, sa se ajunga usor si cu cel mic dupa noi.......cred ca ramane totusi Gradi Martisor. Asta in caz ca vom avea acces.....

PS va asteptam pe la noi zilele astea daca doriti.

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada2021 spune:

Gradinita 175"Casuta Piticilor".Ari este la grupa mare pregatitoare.Eu una sunt foarte multumita din toate punctele de vedere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Gradi de pe Imp Traian e in spatele Tip Topului de la Brancoveanu.

Mergi la inceput