Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) - 9

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui crialex06
Malina,eu am un patut pe care as putea sa i-l dau verisoarei tale.
Si eu sunt tot din Bucuresti,asa ca ma gandeam,daca il vrei,sa ti-l dau tie,si poate reusesti tu sa i-l trimiti cumva.

Astept raspus.


da, te rog. Spunem cum vrei sa procedam.Pe unde stati ca sa venim sa-l luam?

Ce draguti sunteti toti.De aia iubesc forumul asta, fiindca sunt peste tot oameni cu suflet mare.

Un gand bun pt Ginye si Stefanut .

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

povestea, povestilor: de la fasolica la soricutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Malina,eu stau in sectorul 3,aproape de Dristor,la piata Ramnicu Sarat,mai exact.
Lasa-mi adresa ta de mail sa vorbim.

O zi cat mai placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Malta da-mi adresa sa trimiot niste cosmetice

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malta spune:

Buna ziua, dragele mele!
Cu hainutele pentru bebele ce se naste acum s-a rezolvat. A fost ajutata de inca 2 mamici de pe alt forum, plus Selena care va trimite 3 body-uri si o salopeta. Consider ca e suficient la capitolul haine. Mai sunt atatia bebei sarmani care nu au ce imbraca in primele 3 luni de viata chinuita. Dar nu refuz un alt lucrusor care i-ar folosi, caci nu are.
Multi pupici din partea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mistral a primit Maria pachetul si era f bucuroasa ca toate hainutele ii vin

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelradu spune:

Sunt Mirela din Simeria si am cerut si eu ajutor am primit ajutorul mamicilor le multumesc pe aceasta cale.Doamnei Ancuta din Ploiesti m-a ajutat cu hainute , mamicilor din Arad , doamnei Maria Rubinstein m-au ajutat a-si vrea sa mai pot discuta cu voi pe forum.
iN LUNA MAI o sa nasc cu cezariana pt. ca asa spun medicii , ca am probleme la nastere , si nu am bani sa pot ajunge la operatie.
Sunt destul de disperata din cauza ca abia pot plati chiria si foarte greu reusim, sa si traim eu sotul meu si fetita de 9 ani, intr-o singura camera.Astept raspuns pe alexianico20@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelradu

Sunt Mirela din Simeria si am cerut si eu ajutor am primit ajutorul mamicilor le multumesc pe aceasta cale.Doamnei Ancuta din Ploiesti m-a ajutat cu hainute , mamicilor din Arad , doamnei Maria Rubinstein m-au ajutat a-si vrea sa mai pot discuta cu voi pe forum.
iN LUNA MAI o sa nasc cu cezariana pt. ca asa spun medicii , ca am probleme la nastere , si nu am bani sa pot ajunge la operatie.
Sunt destul de disperata din cauza ca abia pot plati chiria si foarte greu reusim, sa si traim eu sotul meu si fetita de 9 ani, intr-o singura camera.Astept raspuns pe alexianico20@yahoo.com

Ce-i Mirela , nu ti-a mers prin Mica Publicitate si incerci asa?Stim noi la care Ancuta te referi , nu?dumitruanca
sau cum i-o zice!
Pe bune!Asta e chiar nesimtire!

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

"deliad45 mii de multumiri doamnei DELIA DUMITRU din PLOIESTI pt. donatia care mi-a facut-o cu hainute pt . bebe.TIN sa-i multumesc pe aceasta cale pt. ca are suflet mare si chir aveam nevoie .va multumesc luminita din simeria." Din Luminita din Simeria ai devenit MIrela din Simeria?

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

"deliad45 mii de multumiri doamnei DELIA DUMITRU din PLOIESTI pt. donatia care mi-a facut-o cu hainute pt . bebe.TIN sa-i multumesc pe aceasta cale pt. ca are suflet mare si chir aveam nevoie .va multumesc luminita din simeria." Din Luminita din Simeria ai devenit MIrela din Simeria?

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!


Da' parca avea o fata de 9 ani...Cand i-a donat haine de bebe? Acum 8-9 ani?

Edit: Eram in trecere, nu am urmarit povestea, acum am vazut ca e gravida...Ionelradu, da' stii ca nasterea e gratuita nu? Si imi inchipui ca exista spital in Simeria....

My baby...to come
www.lingua-translations.com" target="_blank">and my job
Arbeite klug, nicht hart!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Pai o fi crezut ca ne-a lovit damblaua si scleroza si am uitat primul ei post!

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput