AJUTOR.........CLEXANE

AJUTOR.........CLEXANE | Autor: CHOWPERSA

Link direct la acest mesaj

Poate unele dintre voi ma cunoasteti, poate stiti povestea mea, prin cate am trecut ca sa pot ramane insarcinata si apoi sa pastrez copilul; acum am ajuns la "fundul sacului".....
.....am ajuns cu sarcina la 30 de saptamani si nu mai am bani de tratament: fac tratament cu clexane 0,6 o fiola pe zi(25 ron. pe zi)iar acest medicament nu este nici macar compensat.Iar viata copilului meu este in peicol, asa ca va fac un ANUNT DISPERAT si va rog din inima daca cineva care a facut acest tratament mai are intamplator vre-o fiola si o poate dona sa-mi lase un nr. de tel..
VA ROG AJUTATI O VIITOARE MAMICA DISPERATA CARE NU STIE CE SA MAI FACA.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Arthurana spune:

Scumpa mea,

Si eu sunt pe Clexane doar ca eu sunt tare departe.
Mie doctorul mi-a spus ca oricum dupa 32 de sapt ma va trece pe Heparina(care poate este compensata in Rom.).
Daca esti pe Clexane si intri in travaliu nu au cum sa-ti faca nici epidural nici spinal timp de 24 de ore, deci poate ar fi bine sa vorbesti cu medicul tau sa te treaca pe heparina(care face la fel de bine).
Tine-ma la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dideip spune:

Chowpersa incercam sa facem tot posibilul sa te ajutam, fii tare

Paula31+


poze

poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

chowpersa, imi poti da un pm cu nr tau de telefon? fii tare, intr-un fel sau altul se va rezolva.

26+

"Adevaratii prieteni sunt alaturi de tine in momentele frumoase ale vietii, cand ii chemi si in cele rele...cand vin nechemati."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Eu mai am o fiola de clexane...e valabila pana in 2009...eu am nascut anu trecut.Am fost nevoita sa fac 7 zile dupa nastere...nu stiu de ce...Daca vrei trimite un PM sa vedem cum facem sa ti-o trimit.Multa sanatate.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

CHOWPERSA, ca si Addinel, dideip si Arthurana, si eu sunt mamica de mai-iunie. Noi incercam sa ne mobilizam si sa te ajutam cat mai repede (cand poti, arunca-ti o privire si la ce discutam noi), sa stii ca toata lumea se gandeste la tine.
De cate fiole ai nevoie?
Sa ai putere, curaj si speranta!

Anca, 29s+ Andrei Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

Fetelor va multumesc.Cand am citit cate sunteti alaturi de mine mi-au dat lacrimile . Nu ma asteptam la atata bunatate. VA MULTUMESC SI VA LAS AICI NR.MEU DE TELEFON :0765455073 si adresa: aleea Mozaicului nr.6 Bl.B9 SC.C AP.82 SECTOR 2 BUCURESTI -CHISU DANIELA
fiindca eu nu am internet acasa si nu pot intra foarte des, dar am sa incerc de cate ori voi putea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

chowpersa vreau sa te ajut si eu...chiar daca sunt departe am sa-ti trimit bani prin mandat postal...te rog da-mi un PM sau un Email cu adresa si persoana pe a carui nume sa pun banii.
te rog sa nu disperi...te vom ajuta cum putem noi.Puiutul tau va fi in siguranta.contacteaza-ma cat poti de repede.

26+Riana Alessya

bebelina mea
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauravoinicu spune:

Chowpersa , activeaza-ti pm-ul , vreau si eu sa te ajut .....macar cu bani pt 1 fiola , mana de la mana se vor strange cu siguranta fiolele necesare ........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Laura.... Nu prea are acces la net... dar a dat mai sus datele ei de contact

Adik astea: 0765455073 si adresa: aleea Mozaicului nr.6 Bl.B9 SC.C AP.82 SECTOR 2 BUCURESTI -CHISU DANIELA

ORICE AJUTOR E BINEVENIT!!!!


PULOVER GATA!!!
ANTONIO ne zambeste
Andrada 30+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

andradap, da-ne un nr de cont si posesorul contului, sunt convinsa ca se vor strange banuti.

Andreea 14+ cu

Mergi la inceput