AJUTOR.........CLEXANE

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

vreau si eu sa te ajut ( 2 fiole), ai putea sa imi faci o vizita zilele acestea in sect 3 la GRIGORESCU intrucat eu am un bebe mic si nu prea ma pot deplasa

cu contul e cam greoi, de aceea te intreb....
andrada, e posibil?


desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

ORICE AJUTOR ESTE BINEVENIT IAR DATA VIITOARE CAND AJUNG LA NET( PROBABIL MAINE), AM SA VA SCRIU SI NUMARUL CONTULUI DE PE CARDUL DE SALARIU ASA CUM M-A INVATAT UNA DINTRE MAMICILE CU CARE AM DISCUTAT TELEFONIC.
INCA ODATA VA MULTUMESC DIN SUFLET SI VA DORESC SANATATE SI VIATA LUNGA ALATURI DE COPII VOSTRI IAR ATUNCI CAND VOI PUTEA VOI AJUTA SI EU ASA CUM FACETI VOI.

DANNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

CAND MA VOI INTALNI CU FETELE AM SA VIN CU TOT DOSARELUL DE ANALIZE SI ECOGRAFII POATE IL VOI FACE NISTE XEROCOPII CA NU AM UNDE SA LE SCANEZ.


DANNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

chowpersa,vezi ca ti am raspuns la //nasterea unei stele//.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

imi ramasesera chiar 25 RON din Romania din vacanta de iarna, pe care ti i-am pus azi la posta intr-un plic. In vreo 10 zile ar trebui sa ajunga.

Te pup si multa sanatate !


miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:

Chowpersa m-am ingrozit cand am citit mesajul tau! Daca postezi azi contul iti trimit si eu niste banuti! Si eu sunt pe clexane de 0,4 si te inteleg perfect! Din fericire eu am putut sa mi le cumpar si incerc sa te ajut cat pot! Sanatate multa tie si puiului!!

cristina 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:

Chowpersa m-am ingrozit cand am citit mesajul tau! Daca postezi azi contul iti trimit si eu niste banuti! Si eu sunt pe clexane de 0,4 si te inteleg perfect! Din fericire eu am putut sa mi le cumpar si incerc sa te ajut cat pot! Sanatate multa tie si puiului!!

cristina 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Chowpersa, unele fete asteapta deja sa le spui NUMARUL de CARD si beneficiarul ca sa te poata ajuta...

Desiree a zis ca iti poate oferi 2 fiole... Ai cum sa ajungi tu la ea??? Daca NU, ma pot duce eu!!!

LA MULTI ANI si tie CHOWPERSA... si vezi ce vesti BUNE primesti de 8 Martie?

PULOVER GATA!!!
ANTONIO ne zambeste
Andrada 30+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

LA MULTI ANI DRAGELE MELE!
Acum am venit de la banca si am aflat nr. de cont(IBAN code)
R031BACX0000003282029000
deschis la HVB TIRIAC BANK
pe numele CHISU FLORINA-DANIELA


DANNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

Desiree MULTUMESC!
Sincera sa fiu nu cunosc zona unde locuiesti dar incerc sa fac tot posibilul sa ajung.Daca poti trece tu andradap ar fi perfect.

Mergi la inceput