Masturbarea la fetite!

Masturbarea la fetite! | Autor: Flaflo

Link direct la acest mesaj

Am cautat subiecte pe aceasta tema dar nu am gasit mare lucru, asa ca va cer sfatul. Fetita mea de 2 ani (neimpliniti) se masturbeaza de citeva luni (cam 4 si ceva). Concret: se pune pe burta cu minutele sub ea si isi maseaza, cu miscari ritmice pampersul. Dupa un timp se inroseste la fata si incepe sa scoata niste sunete de placere. Daca intru in camera se opreste si-mi spune sa plec, iar daca nu plec incepe sa plinga. Mi s-a recomandat sa o ignor, dar nu mai pot! Si treaba se agraveaza tot mai tare: nu mai poate sa adoarma fara, daca sta la mine in brate se freaca de mine, se freaca de canapea de jucari...
Am fost cu ea la doctor si nu are nimic la putica, asa ca nu stiu ce sa mai fac. Ma gindesc cu groaza ca va trebui sa renuntam la pampers, si atunci ce va face? Va sint recunoscatoare pentru orice sfat, ca deja sint disperata!

Minunea mea!

Flavia si Bianca


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Dupa umila mea parere si neavizata pot sa spun ca organele sexuale nu sunt dezvoltate la aceasta varsta incat nu se poate vorbi de placere. Daca ati incerca sa-i distrageti atentia (plimbari dese, jocuri interactive) astfel incat sa "uite" de aceasta activitate ?

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Da, teoretic asa mi-a spus si pediatra, dar daca ai auzi-o ce zgomote scoate nu ai mai spune asta. Cu sustragerea atentiei a functionat o perioada, acum nici vorba!

Minunea mea!

Flavia si Bianca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabgabriela spune:

Draga Flaflo,

Nu-ti fa griji! Si mijlocia mea o face , inainte de culcare (aceeasi miscare, plus respiratie sacadata...)Ii va trece ! Asa mi-au zis si mie medicii aici ! E drept ca noi , cu educatia noastra , cam "rigida" am condamna-o poate . Mama cand a vazut-o a ramas "masca"! Dar aici ,se considera ca e o etapa in dezv lor !

Numai bine fetitei tale !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Of, asa sa fie, dar as vrea sa treaca mai repede....

Minunea mea!

Flavia si Bianca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexis26 spune:

Cica le trece pe la varsta de 3-4 ani cand isi dau seama ca nu e frumos si "moral" sa faci asa ceva. Pana atunci nu sunt chiar constienti de chestiile astea si e practic cunoasterea propriului corp.
Si nepotica mea de 3 ani vesnic e cu manuta acolo...
sora-mea nici macar nu a observat.
Baietelul meu de aproape 2 ani (26 luna asta) cand facem baita se joaca cu dusul la baita. Ii face o foarte mare placere, si apoi se tot mira ca i-a crescut putuca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Verisoara mea facea asa cand era mica, acum este o adolescenta normala.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

Si fata mea are doi ani si jumatate si nu face inca asa ceva,de pe forum insa sunt pregatita teoretic sa o ignor. Teoretic dar practic? Cred ca este ff greu sa ignori,mai ales daca o face langa tine, ce naiba doar nu o sa asistam (impreuna cu musafirii eventual) cum ajung aia micii la orgasm!? In fine,nu te-am ajutat cu nimic, voiam doar sa propun sa nu o mai lasi sa ajunga in starea de a fi singura, nu stiu, sa o implici in alte chestii,sa nu-i dai timp sa se gandeasca la asta.. Poate sa o duci la un sport,la piscina,etc, sa isi consume energia...


Surpriza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=43032

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=79638&SearchTerms=ipsatia

si
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53844&SearchTerms=ipsatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85546&SearchTerms=masturbare

multa sanatate,
lorelai

Mergi la inceput