ce barbati va plac?

ce barbati va plac? | Autor: alinas

Link direct la acest mesaj

ma refer acuma fizic vorbind.si la ce va uitati mai intai?ce va atrage?eu recunosc ca imi plac numai barbatii de culoare,am avut 2,cu ultimul am 2 baieti.am stat mereu si m-am gandit de unde vine atractia asta.nu stiu,dar nu imi pot imagina niciodata un alb drept partener.mai o fii oare cineva ca mine?aveti cuvantul.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Wow, de culoare..baga niste poze ceva, ca nu te cred pe cuvant!

Dat fiind ca ne intrebi strict despre fizic, la mine e important sa aiba cel putin 1.90 m, nu slab (nici obez, fireste!) si daca se poate sa fie si brunet ci okii negri e si mai bine. Dar nu stiu cum dreaq s-a facut ca de bruneti nu prea am avut parte...doar la inaltime nu fac rabat!


Ioana 24 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinas spune:

pai din pacate nu mai suntem impreuna pentru ca am spus stop abuzului.dar am 2 baieti minunati.trebuie sa scanez niste poze si le pun aici
da,si mie imi place sa fie inalt.exul meu avean cam 1.85 cm si eu cam 155cm.parintii mei sunt amandoi scunzi,asa ca am zic ca nu vreau unul scund ca sa iasa copiii macar mai inalti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Eu marturisesc ca intotdeauna am avut o atractie mai mare pentru barbatii bruneti - genul Banderas ca sa zic asa - insa am sfirsit prin a ma marita cu unul blond/saten. Dar stii cum e fantezia si alta este ce ai vrea in fiecare zi linga tine - sau cel putin asa e pentru mine...
Despre barbatii de culoare nu stiu ce sa spun - nu m-am simtit niciodata atrasa de ei, din contra as putea spune, tot timpul am avut un sentiment de respingere, dar habar nu am de ce, ca nu am prejudecati legate de rase...

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)
33 ani, zodia: gemeni

Pozutze cu Stefanutz mai vechi si mai noi
Albumul comun!!!

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amalisimona spune:

Nu am avut niciodata un gen anume de barbat, un stereotip care sa-mi placa, mai ales ca sunt de acord cu zicala "Barbatul trebuie sa fie putin mai frumos decat dracu'". Un barbat care arata bine, arata bine indiferent de culoarea parului, a ochilor, inaltime, numar de patratele pe burta, numar la pantof, etc. De ex. in copilarie mi-a placut Nick Carter de la BSB, acum imi place Keanu Reeves, dar pentru nici unul dintre ei nu am facut o obsesie, astfel incat sa caut sosii de ale lor pe strada. Sotul meu seamana intamplator cu ultimul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amini spune:

Buna fetelor, mie una mi-ar plăcea un bărbat de 1,70m, să aibă ochi verzi să fie brunet (ten alb) nici prea gras nici pe slab, să fie bine făcut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Mie imi plac blonzii, cu ochi albastri daca se poate, dar fiindca nu s-a putut asa, s-a putut cu ochii verzi, sa fie inalt (cum e sotul meu, 1.92), buze frumoase si foarte ingrijit si sportiv. Nu imi plac nici barbatii parosi, nici burtosi. Am avut si exemplu in casa, pe tata care si acum la 54 de ani face jogging si sport, e suplu si foarte puternic deci am avut model bun si parintii m-au invatat sa fiu pretentioasa (si bine au facut )


Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Depinde pentru ce sunt barbatii?
Pentru o distractie sau parteneri de viata?

Pentru distractie un barbat frumos cu parul lung ingrijit si daca de poate negru; bronzat ,inalt si bine cladit(neaparat sa nu fie slab).
Ca partener de viata un barbat puternic si la caracter si la trup , sa nu fie o frumusete.Adica sa fie un sot nu un gigolo.
Orice barbat as alege nu as vrea unul cu picioare subtiri si fundul plat.








Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Daca e sa vorbim numai de fizic..inalt, si ochi deschisi la culoare.Nu stiu de ce, nu am o explicatie logica.Intamplator sotul meu e inalt si cu ochi albastri


V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai pt mine conteaza sa ma atraga fizic, asa cum s-a intamplat cu sotul meu. Nu pot sa ascund ca prefer brunetii. In rest, sa aiba ochi frumosi (ca ai sotului, cu gene lungi si ceva muschi). Sa nu aiba burta.

Mama, da' ce preferinte diverse avem

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Eu prefer blonzii c ochi albastri..da' n-am avut parte!
..macar fi-miu a iesit aproape blond, aproape cu ochi albastri-gri.

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput