Miresele anului 2006 (11)

Miresele anului 2006 (11) | Autor: krelia

Link direct la acest mesaj


MIRESICI 2006

??.04. piggy, Bucuresti
03.06. alinush2005, Bucuresti
03.06. nicolici26, Bucuresti
03.06. ralnied1, Iasi
03.06. Raza de soare, Bucuresti
24.06. pisoi_turbat, Bucuresti
??.06. adriana15 -
1.07 ooana, Restaurant Europa, Targu Mures
1.07. ralu_trancu, restaurant Intim, Calarasi
22.07. tigrutz, restaurant Casa Ardeleneasca, biserica Gradina Icoanei, Bucuresti
19/26.08. Andita, Bucuresti
19.08. cris-papureanu, restaurant Dorna, Mamaia
19.08. Giova, Hotel Cetate, Alba Iulia
??.08. Ioana-Cristina, Bucuresti
26.08. krelia, Bucuresti
26.08. magdala, Constanta

??.??. madutza_1978, Bucuresti

daii - te asteptam sa revii



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52936&whichpage=1" target="_blank">(10) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52008" target="_blank">(9) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50963&whichpage=1" target="_blank">(8) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50273&whichpage=1" target="_blank">(7) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49626" target="_blank">(6) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48484&whichpage=1" target="_blank">(5) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46834&whichpage=1" target="_blank">(4) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45863&whichpage=1" target="_blank">(3) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44203&whichpage=1" target="_blank">(2) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34160" target="_blank">(1)


Krelia...viitoare printzesita

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

Buna dimineata!

Eu deja am inceput sa numar zilele pana la concediu.

Sambata plec la munte!
Si dupa aia la mare!
Si s-a anunutat caldura mare - peste 35 de grede de joi incolo, cam 2 saptamani.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Neatza!!!
Nu stiu daca am apucat sa-ti zic, ralu (si celelalte fete ), vineri am platit biletele la mare!!!!
IUPIIIIIII!!!!!!!!
15-21 august, hotel apollo, neptun...are fata si TV si frigider in camera (cu netu' o sa stau cam prost, apartamentele cu net inclus erau toate ocupate in perioada aia, asa ca ne-a dat camera dubla (ha, ce vise am ...aproape ca si credeam...)
Abia astept!!! Imi e gandul numai la spaghetele alea carbonara de pe terasa de la h. caraiman

Krelia...viitoare printzesita

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Ce fain, va pregatiti de concediu!!!
Eu caut apartament.
Sincer mi-e cam frica sa mai mergem prin strainatate cu atentatele astea!!!
Pana la mijlocul lui aug. ne mai gandit catre ce mare ne indreptam....si parca vad, ca nu va fii nici una.

Krelia, RALUCA cum a fost la intalnire? hai povestiti-ne si noua.

RAZA ma bucur ca te-ai distrat si ca ai primit cadouri frumoase.
Si pt. pantofiorii de mireasa ma bucur.
Si eu am gasit ceva sandalutze la 2 mil. aici in Timisoara.dar parca nu-mi vine sa le iau de pe acum.
Mai ales ca se va uita si sora-mea in Italia si acolo cu max. 50 euro m-am scos. Si inca cu un model super.

poze
gio si bb 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

Acu ca daca tot plec, va rog recomandari pentru restaurante in Jupiter sau in alte statiuni in care ati fost.

Ca eu nu am fost la mare decat acum 3 ani in oribilitatea de Eforie Sud

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Gio, ai incredere, nu s-au terminat apartamentele de inchiriat tocmai la voi! Iar lucrul asta sa va fie invatatura de minte: contract de la inceput pana la sfarsit plus prelungire!

Adevaru' e ca atentatele astea ma cam sperie si pe mine...ca sa nu mai zic si cutremurele (ca cica a mai fost unu' printr-o zona d'asta asiatica...), ca sa nu mai zic unul la noi aici...cre' ca intru in sevraj daca aud ca e posibil sa.....sa se mai trezeasca vreun prevazator d'asta ca nu stiu ce fac.....

Marea intalnire fu ok, vecinica mea sta foarte aproape de mine , nici nu ma asteptam, Barky e un pupacios si un scumpic!

Krelia...viitoare printzesita

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by ralu_trancu
Acu ca daca tot plec, va rog recomandari pentru restaurante in Jupiter sau in alte statiuni in care ati fost.


Io tzi spusai!
Terasa hotelului Caraiman din Neptun!!! Super mancare, super meniu, super cantitati! Si pe deasupra si antren! (seara)
Ah, si mai e inca o terasa, mai scumputza (nu mais tiu cum se cheama, dar arata misto, e pe o platforma "miscatoare" si dedesupt e apa), dar merita...asta pt Stefan, ca antrenul difera fata de Caraiman...acolo e orchestra...dans...perechi..aici...gagicos pe bar!

Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Fetele, bine v-am gasit, m-am intorsssssssss........

Am fost la 3 km de atentat, o fata pe care o stiam a murit....asta e viata!

Cineva acolo sus ma iubeste, in fiecare zi mergeam cu microbuzul respectiv in oras, dar in ziua aceea nici unul din grupul nostru nu a vrut sa mearga nicaieri...si am stat in hotel...si cand au inceput sa sune telefoanele, parca innebunisera toti, ne sunau prietenii sa vada daca suntem bine....am de platit 100 $ la telefon...e, lasa, sanatosi sa fim!

In rest....totul a fost superb, a meritat si ultimul banut!!!

Inca nu am reusit sa citesc tot ce ati scris, ca vad ca ati fost foarte rapide, dar promit sa recuperez tot ce am pierdut!

Acum pregatesc pozele sa vi le arat.........sa vedeti un concediu de nota 10 !!!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius

Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

La intalnire...
am stat cateva ore, am vorbit de toate cele, am chinuit-o pe Andreea sa ma acompanieze in timp ce le faceam alor mei de mancare, a lins-o catelul...
ce altceva vreti sa stiti?
am baut suc, am mancat alune si sticsuri, am fumat ..

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by ooana

Fetele, bine v-am gasit, m-am intorsssssssss........

Am fost la 3 km de atentat, o fata pe care o stiam a murit....asta e viata!

Cineva acolo sus ma iubeste, in fiecare zi mergeam cu microbuzul respectiv in oras, dar in ziua aceea nici unul din grupul nostru nu a vrut sa mearga nicaieri...si am stat in hotel...si cand au inceput sa sune telefoanele, parca innebunisera toti, ne sunau prietenii sa vada daca suntem bine....am de platit 100 $ la telefon...e, lasa, sanatosi sa fim!


Fato, tu ai fost in Kusadasi??
Aoleu..lasa-ma ca mi se face rau...mi-e groaza....of, mai bine nu mai ziceai de fata aia, Dumnezeu s-o odihneasca!!!!
Io zic ca ai fost super norocoasa!
S-o pomenesti in rugaciunile tale pe fata respectiva si sa ii multumesti lu Dzeu ca esti in viata!
Astia au inebunit cu atentatele....
Da-i naiba de bani!

Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

am uitat sa va povestesc ceva.... referitor la atentate

- in 2001 am plecat in Tunisia, am fost ultimul avion care a decolat din Ungaria pentru ca am plecat........in 11 septembrie, familia era innebunita!!!

- am fost in Thailanda, la ceva timp dupa ce am ajuns acasa a fost dezastrul tsunami

- anul trecut in Egipt, la o zi dupa ce am plecat a fost atentatul, anul asta vad ca iar i-au lovit

- acum in 2005 am fost la 3 km de atentat.........

CONCLUZIA - de ce ti-e scris in frunte nu scapi, eu am fost prin preajma de atatea ori ... oi fi avand mai multe vieti ... daca vreti concediu in strainatate nu va descurajati...totul va fi bine, de obicei acolo unde a fost un atentat nu mai e si al doilea la un interval scurt de timp....de exemplu ultimul atentat de la Kusadasi a fost in anul 2002 si de atunci liniste pana acum!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius

Wedding Day

Mergi la inceput