Miresele anului 2006 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

ralu, mersi ca m-ai "desconspirat"!


Krelia...viitoare printzesita

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Krelia, fata care a murit era turcoaica si era angajata fotograf la hotelul unde am stat noi !!!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius

Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Doamne fereste de asa ceva!


Krelia...viitoare printzesita

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ma bucur ca te-ai intors OANA teafara si nevatamata!!!
Ai cam scapat de toate atentatele. Ai grija ca te joci cu norocul!!
Pune pozele sa le vedem si noi, ca abia astept.

poze
gio si bb 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

Ati vazut ce spera hotelierii romani?
ca toti turistii care se duceau pe unde au fost atentate sa vina acum in Romania- se facea comparatie intre sharm el sheik si hotelul capitol din Jupiter ---

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Buna!!!
Ati scris, nu gluma, pe ziua de azi!!!
Sa va fie de bine week-end-ul cu toate cele!
Eu am fost la cununia de care va mai ziceam si am crezut ca innebunesc... Programarea era pt 13/45 si am intrat la 14.35... deci aproape o ora de intarziere... Era sa pierdem si trenul care sa ne duca la bunicii mei...

Apoi am fost la tara... a fost f frumos...
Ieri dimineata am venit in Iasi, am plecat la munca si aseara mi-a fost f rau, asa ca nu am mai facut nimic...


Cam asta am facut... Am dat raportul... sunt linistita acum...
Pe curand!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/album?.dir=/2b1a&.src=ph

E si maine o zi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolici26 spune:

Neata fetelor!
Sa avem o saptamana minunata ...

Sambata si duminica am "vizionat" cateva restaurante:
- La provence - meniul cu totul inclus, in interior - 55Euro si in cazul in care se face la cort (amenajat de ei, super frumos) - 65 Euro cu totul inclus (inclusiv decoratiuni, bomboane pt invitati, petale de trandafiri, etc) - frumos dar cam exagerat de scump. Cortul mai poate fi vazut pe 20 august, cand e urmatoarea nunta, organizata acolo.
- Yacht Club - ei bine, ne-au spus sa sunam in octombrie, sa vedem daca va mai fi sau nu. De la 1 oct n-au mai luat nici o nunta.
- Polo Club - intra in renovare tot de prin octombrie, si nu se mai stie nimic, se schimba si patronul ...
- Yda Club - pare ok, dar nu m-a impresionat prea tare :(
- Caro Restaurant - este in lucru o sala mare, in care urmeaza sa se faca nunti, teoretic tb sa fie gata la 1 sept; ne-au spus sa sunam la mijlocul lui septembrie - fiind renovat, cred ca o sa fie ok.
- Etiquette - e ft micut, e dragut, dar nu mi-a placut, ca nu poti aduce toata bautura de acasa, ci doar taria. Apa, sucuri, cafea si vin de la ei - cu aprox, max 10euro/pers, dar easa este maxim. Sincer e exagerat de mult. Nici meniurile nu m-au impresionat, dar ca local arata frumos.
- Calipso - erau in febra nuntilor, ne-au zis sa mergem sa vorbim in timpul saptamanii. Au 2 sali una de aprox 200 pers si una mult mai mare - 350 - 400 pers.
- McMonis - iar erau cu nunta in toi, si nu era persoana potrivita - ne-au dat carte de vizita.
- Laguna Blu - ne-a placut foarte mult, spatiu mare, loc de dans la fel, curat, frumos; preturile ok meniul cu cele 4 feluri de mancare + 2 cafele - 30 Euro/pers. In rest aduci tu totul. As vrea sa stiu daca a fost vreuna dintre voi la o nunta la Laguna Blu, sau tot ce stiti despre acest restaurant ne este foarte util. Ne-au spus sa sunam la sfarsitul saptamanii viitoare, zi in care ne vor spune si noile meniuri si preturi, pt la anul.
- Pescarus - iar erau in toiul nuntilor, si n-au avut timp de dat detalii. Ne-au zis ca din noiembrie stau de vorba.

ASTEPT MULTE PARERI DESPRE LAGUNA BLU si Pescarus ... :) Vrem sa ne hotaram la unul din cele 2.

Va pupa nicolici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Fetele, in pauza de masa ma duc sa vad un rishtorant aici aproape, Casa M...
Nu ca as renunt ala Calipso, unde...am mai multa siguranta, trecere, etc....decat sa am surprize sa-mi spuna prin noiembrie ca s-a schimbat patronu' sau se inchide.....
In plus, meniul la aceasca Casa, este 40 de euro fara bautura...ceea ce...ar duce cam tot la un 50 - 55 de euro...nu?
Pe cand la calipso, am 35 de euro, 4 feluri de papica, fara bautura.

Hm, sa va intreb si pe voi: in calculul meniului, al tacamului, voi puneti la socoteala si digeiu, pozaru si omu' cu filmarea???

Krelia...viitoare printzesita

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ce bine ca la voi in Bucuresti sunt multe, multe restaurante, care mai de care mai frumoase. Si aveti de unde alege.
La noi in Alba Iulia, asta unde am rezervat, este cel mai solicitat, frumos si mai scump.Cum nu au concurenta isi permit sa puna ce preturi vor ei.

Krelia buna intrebare.Sa stii ca nu m-am gandit, la chestia asta.Oare sa punem? sa nu punem?
ASTEPTAM PARERI!!!!

poze
gio si bb 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by piggy

SALUTARI FETELOR
SUNT SI EU MIRESICA DE 2006 - APRILIE MAI EXACT
acum suntem in cautare de restaurant ...
sper sa se termine cat de curand cautarile pt ca deja m-am plictisit!!!
va pup




Bine ai venit piggy , scrie te rog in capitolul 11!!!
Capitolul 10 asteptam sa fie inchis!
Ai grija cu aprilie, ca s-ar putea sa nimeresti tocmai in postul Pastelui si atunci exclus cu nuntile!


Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Mergi la inceput