ANTICELU

ANTICELU | Autor: Nane

Link direct la acest mesaj

Fetele,

Care ce creme anticelulita ati folosit si ce rezultate au dat? Vreau si eu sa incep sa ma dau cu ceva bun, dar nu prea stiu de unde sa incep. ;)))

Cu fiolele de la Elancyl a incercat cineva? Ce efect au?

Pupici,

Nane

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Le-am incercat eu, sincera sa fiu mare efect nu am remarcat...Azi mi-am luat Perfect Slim de la L-oreal...om vedea cum o fi, sper ca nu am aruncat iar banii pe fereastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Mi-am luat si eu Perfect Slim de la L-Oreal, varianta Night, se zice ca dupa 4 saptamini se vad rezultatele da' trebuie sa te masezi, nu gluma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nane spune:

Mersic de raspunsuri. Ma pregateam sa arunc niste bani pe elncyl, bine ca v-am intrebat mai intai.

pupici
Nane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

quote:
Originally posted by Delidana

Mi-am luat si eu Perfect Slim de la L-Oreal, varianta Night, se zice ca dupa 4 saptamini se vad rezultatele da' trebuie sa te masezi, nu gluma...


Si pe al meu scrie ca se obtin rezultatele cele mai bune daca se folosesc ambele variante Day si Night numai ca .ro nu am vazut sa existe 2 variante, poate nu am fost eu atenta. o sa ma mai uit in magazine.

In alta oridine de idei, tot aici pe forum mi-a dat cineva un link cu produse cosmetice si parerile consumatoarelor despre ele....dar nu il mai gasesc...poate stie cineva..plizzz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

La mine cremele nu au dat nici un rezultat.
Conteaza si in ce faza esti cu celulita. La mine e f "avansata".
Eu as vrea sa incep sedinte de masaj anticelulitic.
Ce spuneti? A dat rezultate la careva dintre voi asa ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Am gasit site-ul

www.beaute-test.com


Am gasit si Perfect Slim varianta Night, nu am vazut flaconul respectiv in .ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Nane, iti recomand Supliform-unguent de la Hofigal-firma romaneasca. In mod normal se recomanda aplicarea lui zilnica timp de 10 min. 10 zile. Eu sunt o comoda din fire si am apelat la un maseor care vine o data pe saptamana si doar atunci il folosec si doar pe zonele afectate de celulita( coapse si sunculitele laterale).In rest folosec ulei de masline presat la rece( nu din cel virgin). Pot sa-ti zic ca in 5 luni a disparut complet celulita de pe coapse-unul din complexele mele din adolescenta.
Unguentul il gasesti de regula la plafare-este exclusiv natural-si costa in jur de 60.000 lei. Spor lA SLABIT!

Tania cu Anduta(14sept'96)+ Bibi(14febr'04)

...poze MOTZ!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rosey spune:

se pot face si impachetari? cum si cu ce? cat se sta?
dady68, ce inseamna

quote:
aplicarea lui zilnica timp de 10 min
?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcbeal spune:

Fetelor, stiti ceva despre pantalonii anti-celulita? I-am vazut intr-o revista, sigur ca sunt prezentati ca fiind super-eficienti, dar asa sunt mereu toate reclamele. A folosit vreuna dintre voi asa ceva? Costa 40 de euro si nu stiu daca merita banii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Scuze, eroare de exprimare: de fapt- masaj timp de 10 min., dar de doua ori pe zi.Acum am citit prospectul. Dupa masajul cu supliform si uleiul de masline te infasori ca pe caltabos cu folie subtire din aceea pe tub si stai cel putin o ora. Asta macar o data pe saptamana. Rezultatele sunt miraculoase. Eu am avut mereu celulita pe coapse chiar si in adolescenta cand eram f. slaba. Dar alimentatia mea este bazata pe mancaruri (din pacate) f sarate si cu f. putine lichide. Chiar si acum imi este f. greu sa-mi aduc aminte ca trebuie sa beau cel putin 8 pahare de apa si sa mananc cat mai nesarat.
Daca puteti completa masajul cu aerobic e fff bine. Eu nu reusesc sa ma urnesc sa fac si acest lucru. Am prietene care au ratat orice fel de dieta alimentara, dar in momentul in care au inceput sa faca sala---au slabit muuuuult, neasteptat de mult.
Bafta multa!

Tania cu Anduta(14sept'96)+ Bibi(14febr'04)

pozele noastre!
CE NU POTI CONTROLA,EVITA...!

Mergi la inceput