Mamici din Arad...? (3)

Mamici din Arad...? (3) | Autor: Claudelu

Link direct la acest mesaj

si se pare ca ma ramas aceleasi dragute:

-alina 33 (Alina) - 34 ani, casatorita cu Dacian, viitoare mamica a Dariei
-anto (Antonela) - 38 ani, casatorita cu Radu, mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina) - 30 de ani, casatorita cu Calin, mama lui Dragos , 1 an si 11 luni
-cristinacsa (Cristina)- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor: Carina si Alexandra , 1 an si 8 luni
-claudelu (Claudia) - 24 ani, casatorita cu Claudiu, viitoare mamica a lui Dominick-Cristian
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut, mama Biancai , 5 ani

si sa speram ca lista sa se mareasca!


http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mai sunt vreo 4-5 fete din Arad Clau,sunt membre pe forum din 2002 si inceputul lui 2003,dar au postari foarte putine si unele nu au postat deloc.anto mi-a dat cateva nume,le-am cautat la membri si am vazut ca nu sunt la subiecte recente.A zis Anto ca le-a invitat ea.
Mamicutelor ce va fac copii,si gravidutelorce va fac bebelasii?
Sunteti bine cu totii?

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Draga Alina am auzit si eu ca mai sunt cateva fete din arad ca nu au postari multe...si sincer chiar si eu am auzit de DC de la o mamica care e mai tot timpul pe DC dar pe care eu nu am gasit-o inca sa o invit la noi!!!!!!!!!
Chair tot am zis ca o sun sa vad de ce nu posteaza la noi!
Bebe al meu e bine, azi a fost tare cumintel, ca doar am dormit mai toata ziua si nu a avut tuimp de distractie.......
Dragos al tau ce mai face?

http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Dragos face numai prostii.Nu stiu ce va face cand incep lucrul,cum se va obisnui cu femeia care va sta cu el.
Abia astept sa vina caldura sa stam mai mult pe-afara.Apropo,ce zici de vremea asta nasoala?


alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ce dragut trebuie sa fie acum al tau ingeras....ca acum e perioada cea mai faina la copilasi...
Mai pe mine ma inebuneste vremea asta...de-a dreptul vrea sa ma izoleze in casa...
Eu m-am saturat de vremea asta si banuiesc ca si tu!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Abia astept sa vina vremea buna si sa mergem cu nostri pe mal....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ai dreptate Clau,acum sunt mai fain bebelasii,mai ales cand incep sa vorbeasca.Dragos vorbeste foarte mult,dar foarte pocit,doar eu inteleg ce vrea.Sunt copii care la varsta lui vorbesc corect si am vazut care zic doar mama si tata.
Noi numaram:udu,tei ptaptu,cin,ase,noe(traducerea:1,3,4,5,6,9).Iti vine sa mori de ras cand il auzi.Incearca sa ne imite in tot ce facem si vorbim.Vei vedea can ai bb ce fain e.In primele luni poate e mai greu,dar am inteles ca stai cu mama ta si te va ajuta.Eu n-am cu cine sa-l las nici 5 minute.
Dar Cristina cu gemenutele,cred ca e foarte greu.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

...am ajuns la pagina 3,bravo voua fetelor!
Eu merg azi dupa-masa la lucru ,timpul e tot f. nasol si pe-aici ,friiiig .Trebuie sa incalzesc masina 15 min. inainte sa plec .
Da, aveti dreptate cu fetele din Arad si eu stiu cateva care citesc pe forumul asta ,nu stiu daca sunt inscrise ,probabil nu au timp sau...nu le intereseaza.
Vad ca a-ti facut si recensamantul ,Clau daca ai timp scrie si cati ani avem ,statutul...etc,sa stim una de alta .

Alina m.,acum la varsta micutului tau sunt mai scumpi ,cand incep sa poceasca cuvintele ,sa ne imite ,nu-ti bate capu ca nu vorbeste la fel de mult ca altii ,are timp .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Acum am citit ce a-ti mai scris la partea a doua ,Clau cum sa ma supar ,chiar ma bucur ca ai deschis partea a treia .
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

mai ce vorbarete sunteti.....
claudelu..au aparut pozicile cu burtocul la albumul gravidoaselor.. hi hi hi...
Is cu ochii pe voi mereu pupici si tinem pumnii la burticoase!!!

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'


Iubi si Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Anto,la Arad a fost super timpul azi.Am stat cu Dragos mult afara.S-a intalnit cu niste copii si s-au jucat,tare i-a placut si lui ca e timp fain.

Babee esti binevenita printre noi.Cat timp are bb tau?

Clau,tu apari numai seara si noaptea pe aici?Cred ca ti-a facut bb program deja!

Alina,tie ce-ti face burtica,te mai doare,sau n-o mai bagi in seama?

Cristina,cum e Carina,au disparut bubitele.Am citit si eu despre rozeola,posibil sa fi facut si Carina.Oricum e virala deci nu trebuie antibiotic,trece de la sine.Sper ca e bine.

alina

Mergi la inceput