Mamici din Arad...? (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina M. eu draga me a sunt mai tot timpul pe forum doar ca nu postez decat atunci cand imi vine inspiratia....stau cam prost la capitolul asta.......si binenteles sa nu fiu somnorici cum am fost ieri, ca doar am dormit pana pe la 17.15 min...
Voi cele care ati nascut ati avut diaree inainte de nastere? Ca mie mi-a spus cineva ca este un alt semn ca voi naste cat de curand...ca eu o tin tot asa de cateva zile...
Anto chiar ma gandeam sa scriu mai multe despre noi si sa complectez listuta noastra...ieri seara am scris si eu unei tipe care am descoperit ca e din Arad si am invitat-o printre noi...
Va pup si uitati-va la abumul gravidelor ca am si eu poza acolo...doar ca figurez cu numele de fata...Claudia Brie...sper sa va placa.....


http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare Clau! Cred ca te apropii cu pasi repezi de Matern.Eu nu am avut diaree inainte de a naste,dar inainte cu o zi tot imi venea sa am scaun si tot pe WC eram,aveam o senzatie tare ciudata.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
Clau ti-am vazut pozele in album. Faine! Cine ti-a pictat burtica? eu n-am avut astfel de pb inainte de nastere, asa ca ni stiu ce sa zic
Babee si pe tine te-am vazut.Te mai asteptam pe la noi.
Alina M, Carina e mai bine,i-au disparut petele, dar mai avem probleme cu mincatul. noroc ca are de unde.Carina avea acum 1 luna 13700 si vreo 85cm(cred), iar Alexandra 11400 si vreo 83cm.Pai Dragos e vorbaret, fetele mele in afar de mama, tata, papa nu prea mai zic altceva, dar nu-mi fac probleme...
Ce zici, daca afost ceva viral, ar trebui sa faca si Alexandra, nu?
Alina tie ce-ti mai face burtica?
Anto, tot zapada pe la voi?

Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Cristina ma bucur ca ia trecut Carinei...
Ma bucur ca ti-au placut pozele mele...si eu ma bucur tare mult ca au aparut, dar nu am stiu ca vor pune si ceea ce am scris ...m-au prins de data asta...daca scriam "inventam" si eu ceva mai haios....asta m-au prins pe picior gresit........
Burta a fost pictata de sora-mea si de nasa mea...am pictat-o ca daca te uiti atenta vezi ce vergeturi urate am facut si nu am vrut sa se vada, am vrut sa le ascund...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristina ma bucur ca Carina e mai bine.Sunt dolofanele bine si fetitele tale.Nu e obligatoriu sa faca si Alexandra ceea ce a avut Carina,depinde si de rezistenta organismului.Cu mancarea nu o stresa ca ii revine ei pofta de mancare,cum ai zis tu,are de unde.Si Dragos are perioade cand mananca foarte bine si altadata bea numai lapte.

Clau eu ti-am vazut pozicile cu burtoiu cand le-ai pus in album,e super pictata burta.Cu ce ti-au pictat-o?

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

Cristina ma bucur ca Carina e mai bine.Sunt dolofanele bine si fetitele tale.Nu e obligatoriu sa faca si Alexandra ceea ce a avut Carina,depinde si de rezistenta organismului.Cu mancarea nu o stresa ca ii revine ei pofta de mancare,cum ai zis tu,are de unde.Si Dragos are perioade cand mananca foarte bine si altadata bea numai lapte.

Clau eu ti-am vazut pozicile cu burtoiu cand le-ai pus in album,e super pictata burta.Cu ce ti-au pictat-o?

alina


Alina, ce zici cind pot s-o scot afara?Ca deja nu mai rezistam tot in casa.Dar baie cind pot sa-i fac?
Voi mai folositi caruciorul?
Imi pare rau ca ai pb la serviciu, dar stii cum e: tot raul e spre bine.
Bafta!

Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristina eu zic ca poti sa-i faci baita si sa o scoti afara pe Carina,numai daca are febra nu e voie.Noi nu prea folosim caruciorul ca asa imbracat de iarna sta foarte inghesuit in el.Mergem pe jos de manuta si chiar nu vrea sa-l iau in brate.Eu l-as mai pune in carucior ca ar fi mai simplu,dar e mai bine de el ca face miscare in aer liber.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Am facut cateva modificari la listuta si va rog din suflet sa-mi spuneti daca am gresit ceva sau sa ma anuntati pentru eventualele modificari....imi cer mii de scuze daca am gresit ceva...va las sa ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,3o de ani am,poti completa la listuta.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Am facut cateva modificari la listuta si va rog din suflet sa-mi spuneti daca am gresit ceva sau sa ma anuntati pentru eventualele modificari....imi cer mii de scuze daca am gresit ceva...va las sa ...




Clau, si eu sunt casatorita...

Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput