Atelierul Piticilor (3)... si CONCURS...

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

cel putin una din fiecare categorie...

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Multumesc fetele!
Eu o sa lipsesc pana pe 11 decembrie din motive de examene. Spor la lucru!
Va pe toate!


Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Fetele, ce mai faceti?
Eu am terminat cu examenele, dar de cum am venit marti la birou nu mi-am vazut capul de treaba asa ca nu am avut timp de nimic. Imi cer scuze...
Iar saptamana viitoare trebuie sa fac cumparaturi (mancare dar si cadouri) si curatenie, asa ca iar sunt foarte ocupata...
Uf, si sunt atat de obosita!

Concluzia este ca nu stiu in ce masura am timp de Atelier. O sa ma straduiesc sa fac ceva cu Matei, dar nu promit, iar de organizare la Atelier nici nu incape vorba...
Asa ca, Nicole, in tine ramane baza luna asta.


pup you all,

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

- eu astept lucrari sa le aranjez in albume dar nimeni nu trimite nimic.
- de organizat vot ma ocup eu daca ar fi lucrari.
- premiul inafara de cel de la buggy nu stiu nimic, Caprioara poate afli tu ceva mai mult despre premi si ne zici si noua.
Sper sa apata lucrari...


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Pentru ca nu sunt lucrari destule nu pot suna la Casa Retro, imi pare rau. Trebuie sa se stranga macar 6-8 copii. Ramane doar premiul lui Buggy luna asta.

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Dragele mele, Imi pare tare rau ca deocamdata a scazut interesul la acest subiect. Adevarul e ca ar trebui sa facem ceva sa il revigoram putin.
Am si o veste buna...dar nu categorica :) Sunt in discutii cu o persoana foarte draga mie, care are un loc de joaca si care la o propunere concreta si corecta cred ca ar fi interesata sa ofere la randul ei un premiu.
Ideea e sa reorganizam cumva cadrul general al concursului si sa vedem ce am putea face.
Spre ex sa oferim un premiu mare in care sa ii organizam cuiva ziua.
Ne-ar trebui spatiu, animatie, tort, meniu. Animatia o oferim noi, spatiul sa zicem ca l-ar oferi aceasta prietena, ar mai trebui meniul si tortul sa fie sustinut sa zicem de o taxa de participare la concurs.
Eu poate bat campii acum, dar lucrurile acestea imi trec prin minte si m-am gandit sa vi le spun si voua. Pe urma , locul doi ar putea fi un atelier cu Profesorul Trasnit, ca si pana acum. Prietena aceasta a mea organizeaza la randul ei diverse ateliere de creatie foarte interesante, ar mai putea fi un premiu si acolo. Noi la randul nostru avem super activitati la muzeul Antipa unde am putea oferi un loc gratis pt locul trei sa zicem.
Ar mai fi premiile de la Casa Retro care sunt iar f interesante.
Ce ziceti, ne punem pe treaba din ianuarie si-l reorganizam?
Va pup si vorbim.P.S Sunt convinsa ca mai putem atrage sponsori daca reusim sa facem din atelierul piticilor un super concurs Desprecopii. "Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna !
Noi avem ceva lucrari, dar facand parte din juriu, le vom trimite in afara concursului.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

*** Printesa Ema din castel ! ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Fetele, pentru ca nu stiu daca mai apuc sa intru pe aici pana pe 3 ianuarie, ca sa fiu sigura, va urez de acum:

Sa va aduca Mosu':

In suflet pace ,
in inima iubire ,
in casa belsug ,
in timp sanatate ,
in viata fericire !!!


Va doresc un an bun !

pup you,

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Multumim ptr. urari, Caprioara! Sa ai parte de tot binele din lume, surpriza din burtica sa fie sanatoasa si sa vina cu bine pe lume! Sarcina usoara in continuare si sa ne "vedem" cu bine anul viitor!

Ref. la topic: Andrei are cateva lucrari dar sunt urate si nu-mi vine sa le trimit! Nu prea isi mai da silinta, are alte preocupari! Si fara zvac-ul nu exista rezultate bune!!! O sa vad daca se mai poate face ceva!
Pupici tuturor!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Multumim, Caprioara !
Sanatate si tot ceea ce va doriti la cumpana dintre ani, sa vi se implineasca !
Craciun minunat si un An Nou fericit !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Sarbatori fericite !

Mergi la inceput