Atelierul Piticilor (3)... si CONCURS...

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Caprioara eu de pe 3 voi fi in Bucuresti.o sa pot merge atunci daca nu e prea tarziu.sa-mi spui te rog ce trebuie sa fac.nu pot anticipa daca voi avea timp, dar daca se poate ma duc.
va pup pe toate!Spor la activitati!

Mariuca la 5 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Concurs de Irana.. pt luna decembrie....
- felicitari
- ornamente
- peisaje
- braduleti

Fiecare poate sa faca ori ce doreste... deseneze, picteze, orneze, plastelina, cusaturi....
Fiecare copil trebuie sa aiba cel putin 4 lucrari... cate una din fiecare sub tema... se accepta si mai multe lucrari pe aceeas sub tema.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

quote:
Originally posted by crig72

Caprioara eu de pe 3 voi fi in Bucuresti.o sa pot merge atunci daca nu e prea tarziu.sa-mi spui te rog ce trebuie sa fac.nu pot anticipa daca voi avea timp, dar daca se poate ma duc.
va pup pe toate!Spor la activitati!

Mariuca la 5 anisori





Daca nu primesti premiul prin posta pana atunci cred ca e ok sa te duci sa-l ridici personal.
Iti dau PM cu numarul Domnului Nicu de la Casa Retro, sa-l suni si sa stabilesti cu el impreuna cum faceti, ok?

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Buna fetele,

Imi cer scuze pentru absenta dar am avut o saptamana de concediu medical.
La inceputul lui Decembrie am de dat 2 examene si din aceasta cauza pana pe 11 Decembrie nu prea voi putea fi activa la Atelier si voi avea acces limitat la internet.

Dar, mai am o veste sa va dau: sunt in 8 saptamani. De aceea am avut concediu. La ecografia de la 4-5 saptamani s-a vazut ca sacul lui bebe nu era bine prins in mucoasa uterina, si cum anul acesta am mai pierdut o sarcina in 6 saptamani, medicul mi-a recomandat sa stau cat mai linistita pana vedem ca s-a "lipit" bine. Sambata am fost din nou la eco si de data aceasta l-am vazut si pe bebe, are 1.44 cm si ii bate inimioara . Mai avem doar o portiune mica de "lipit", dar speram sa fie bine. Iau medicamente (utrogestan si nospa la nevoie) si nu am voie sa ridic greutati. Sper din tot sufletul sa fie bine de data asta, si sa-i facem lui Matei o surioara (sau fratior daca nu vrea DD surioara - important e sa fie sanatos ).

Cam asta am avut sa va spun...


pup you,

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Adriana, ce veste minunata!! Sarcina usoara sa ai!!! Ai grija mare de tine! Felicitari!!!
Frumos noul concurs ptr. iarna, mai venim de acasa! Ne inscriem si noi la concurs:
Andrei, 5 ani si 3 luni!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Nicole, multumim pentru temele lunii decembrie !
Caprioara, ce veste minunata !!! Esti o curajoasa !
Felicitari, sa fie intr-un ceas ! Sanatate, sarcina usoara si un bb sanatos !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

*** Printesa Ema din castel ! ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Multumesc fetelor de urari!

pup you,


Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

felicitari Caprioara , sarcina usoara si bb sanatos.

Fetelor concursul incepe de astazi... luni 26 noiembrie.... puteti incepe lucrarile si sa le trimiteti la atelier pe mail... votul va fi in 20 decembrie, sa putem sa dam premiile pana de craciun...
bafta la concurs


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Caprioara-- felicitari , sa fie intr-un ceas bun ! Sarcina usoara si nastere fara peripeti!

Sa ne apucam si noi de treaba, deci trebuie musai 4 lucrari, 1 din fiecare categorie.

Mihaela - 35 ani- sagetator Ana 8 ani - Edi 3 ani

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Caprioara, felicitari E o veste absolut minunata. Ma bucur tare mult pt tine"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput