Clipe din trairile sufletelor noastre...(18)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Salutari tuturor,

Alex, pupam baietii frumosi. Ce mai face Bubu al tau? Sint in urma cu vestile. Mai scrie si tu pe aici, pt k pe mess e tare greu cu intilnitul.

Ane, bine ai venit! desi imi pare rau k totusi esti in rindurile noastre.
Ufff...sint un pic ipocrita cind zic "rindurile noastre"? Pt k eu si fetitza mea de 5 luni nu sintem complet singure, sintem oarecum cu "tati"...si nu se stie ce va fi in viitor... Oricum, sufletul meu e aici, pt k atita timp am fost sigura k voi fi o mamica singura si inca situatia nu e clara asa k ... Ramin pe baricade!
Ane, oare eu am id-ul tau de mess? Sau te confund? Stai pe linga Mall Vitan? Vad k esti din Bucuresti, iar baietelul tau are virsta apropiata de fetitza mea. Ma gindeam k poate va scoatem la plimbare, sa iti mai alungi gindurile negre si poate sa mai afli o parere pe ici pe colo. Noi, citeva din mamicile care mai scriu pe aici, ne vom vedea sapt viitoare la un suc, sa mai stam de vorba. Dak crezi k iti va face placere, iti zic cind si unde si poti veni. O sa ai ocazia sa mai schimbi impresii cu mamici care au trecut deja prin ce treci tu si care au gasit puterea sa mearga mai departe si mai ales sa zimbeasca si sa ia totul de la capat.

Pup pe toata lumea si mi-e doric de voi,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

quote:
Originally posted by R_MARCE

Salutari tuturor,

Ane, oare eu am id-ul tau de mess? Sau te confund? Stai pe linga Mall Vitan? Vad k esti din Bucuresti, iar baietelul tau are virsta apropiata de fetitza mea. Ma gindeam k poate va scoatem la plimbare, sa iti mai alungi gindurile negre si poate sa mai afli o parere pe ici pe colo. Noi, citeva din mamicile care mai scriu pe aici, ne vom vedea sapt viitoare la un suc, sa mai stam de vorba. Dak crezi k iti va face placere, iti zic cind si unde si poti veni. O sa ai ocazia sa mai schimbi impresii cu mamici care au trecut deja prin ce treci tu si care au gasit puterea sa mearga mai departe si mai ales sa zimbeasca si sa ia totul de la capat.

Pup pe toata lumea si mi-e doric de voi,

Marce

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">Poooozeeee 2005-2006


www.dropshots.com/R_MARCE" target="_blank">Poze cu buburuza mea, LARA IOANA (19.02.2007)


www.totsites.com/tot/lara-ioana" target="_blank">Paginutza mea!





Mersi pentru sustinere.Nu, eu stau in Colentina, deci ma confunzi. Cat despre intalnire, n-am nimic impotriva. Spune-mi cand si unde e intalnirea si poate reusesc sa ajung.



Ane & Raul - 17 martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Iarta-ma Ane, pt confuzie! Id-ul meu de mess e marcelutza_dragutza, dak vrei ne auzim acolo miine-poimiine, si vdm cum facem. Tie ti-e greu sa ajungi prin centru, de ex? Noi de obicei, ne vedeam in Cismigiu. Pe caldurile astea, din Colentina, nu stiu dak iti e comod... Dar ne auzim si vdm.

Noi plecam miine dimineata pe la 4, spre Buc. Zilele astea, o sa o vdm pe dna dr pt controlul lunar si sa vdm ce mai face bubulina mea. De abia astept sa o pun pe cintar. Am impresia k s-a mai implinit de cind am dat-o pe diversificare.
Pup restul lumii si mai astept noutati,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Buna seara,

tocmai m-a anuntat sotul ca pe 3 octombrie avem prima infatisare pentru divort. Nici nu mai stiu ce sa zic.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Bafta in 3 oct, Ane, ia-ti un avocat, cauta-ti un martor, daca e cazul... in rest nu prea ai ce face.
Daca ai intrebari, curaj, iti raspundem!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna ziua tuturor, ma primiti si pe mine ?
Adica pe mine si fi`mea
Se pare ca vom ramane singure ... adica eu oleaca divortata si Giulia singura cu mine.
Sper sa ma descurc


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

welcome, Daria!
Tevei descurca, sunt sigura. Exact asa ca si pana acum, insa vei avea cu o povara mai putin:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ieri am fost la avocata, avem avocat comun, azi am depus cererea la tribunal.
Imi venea sa urlu de nervi ... poate ma intelegeti.
Doar la Giulia ma gandesc.
Sper sa fie totul bine pt noi.


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Ieri am fost la avocata, avem avocat comun, azi am depus cererea la tribunal.
Imi venea sa urlu de nervi ... poate ma intelegeti.
Doar la Giulia ma gandesc.
Sper sa fie totul bine pt noi.


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)






Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Ieri am fost la avocata, avem avocat comun, azi am depus cererea la tribunal.
Imi venea sa urlu de nervi ... poate ma intelegeti.
Doar la Giulia ma gandesc.
Sper sa fie totul bine pt noi.


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)




tu ai depus cererea? nu avocata?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput