FIV in Ungaria 13

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

HRISTOS A INVIAT!
CRINUTA ,PE UNDE ESTI SI CUM TE SIMTI?
VA,PE TOATE
MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Cenusareasa ai sa vezi ca joi va fi mult mai bine ! Incearca sa te relaxezi, sa gandesti pozitiv !
Magda cand am fost in ian la Szeged, m-am intalnit cu o timisoreanca. Era cazata la un camin langa clinica. Pe atunci o camera costa 5-6 euro ! Nu stiu cum stau lucrurile acum ! M-am dus cu ea sa vad camerele...e curat, insa au baie comuna la creo 10 camere ! Se poate rezerva camera la parter, ca exista o incapere chiar la intrare.
pt toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

nu avem somn...
Ioana78tu cand mergi iar la Szeged??
cenusareasam uitat aseara...e bine sa bei 1 pahar de vin rosu/zi pe stimulare si 1 pahar la 2 zile dupa Et! De Maca ai vorbit cu Chivu??
MRLin vizita la unguroaice??

PUSSI 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

pusii, si eu pe aici pe la fetele care imi sunt aproape de suflet. As veni si eu la Szeget chiar astazi, dar... Ma multumesc sa invat din exeprienta voastra si sa aplic si in cazul meu cand o fi cazul. Imi sunteti dragi toate, sunt cu pumnii stransi pentru voi pt ca stiu cum este sa treci prin chinurile asteptarilor, dar din pacate eu inca nu cunosc gustul dulce al reusitei. Asa ca pentru moment ma multumesc sa ma bucur alaturi voi si de reusitele voastre (mai capat si eu avant spre o noua incercare).
Va pup dulce pe toate si va tin pumnii la toate, stiu ca veti reusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna dimineata
cenusareasa,acum am citit raspunsul tau
asa cum au zis si fetele,ai rabdare,sigur vor aparea si foliculii,si nu ai dezamagit pe nimeni,cum poti spune asa ceva???
incearca sa te relaxezi un pic si va fi bine
pussi ce matinali sunteti toti trei
eu sunt chiar la al trei-lea AC dar azi imi este si mai rau....voua v-a fost greata?si mai am niste ameteli ca daca nu stau jos simt cum cad din picioare.....sper sa-mi treaca
daniela,andicu sa dea DD sa ne alaturam voua cat mai repede
magda scuza-ma nu am retinut...ai inceput AC?


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

MRL iti suntem dragi?? si tu noua
cornelia sa iei Ac dupa micul dejun dimineata..nu pe stomacul gol! Despre mine .. cu nesomnul..dimineata la 7 sunt apta ..dar pe la 2...cad din picioare de somn, nu mai pot nici articula cuvintele..

PUSSI 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

'Neata fetelor. Am sosit cu raportul.
Am fost ieri la Chivu si mi-a spus ca "incepem sa facem ceva cu mine". Voi lua AC 24 de zile in totoal.Pe 22 aprilie le opresc si de pe 27 aprilie incep stimularea. Voi face suprefect, GonalF si merional. Gonal din si Merional din 28 aprilie. Pe 28 Gonal 75 si din 29 cate 112,5. L-am intrebat cam cat dureaza stimularea si mi-a spus ca nu stie cat va dura la mine. Oricum, nu imi vine sa cred ca voi incepe. Cate probleme am si totusi.... Superrrrr... Pe 2 mai vin la consultatie si de atunci vom sta prin zona.
Daria asa se numesc AC, nu are nici o legatura cu numarul de pastilute. Acesta in mod clasic este de 21.
Cenusareasa nu fi suarata, fi optimista si crede ca totul va fi bine. Cel mai important este moralul.
Mirelus am scapat foarte repede ieri si nu am mai asteptat. La 12,30 aveam si tratamentul.
Fetelor va multumesc pentru sustinere, va pup si mai vorbim....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Gabitule stii ca te urmaresc...ma bucur mult de tot ca nea Chivu ti-a dat unda verde sa incepi!Doamne ajuta sa fie cu noroc!Iti tin pumnii stransi!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

ioana-imi pare rau ca nu ai vorbit cu noi, eu sunt tot la stadiul de AC, pe 19 ar trebui sa merg iar la dr. Z sa mi vada ovarele dar daca nu au disparut foliculii aia sau ce or fi mai iau o cutie de AC; sunt suparata ca tatal meu are probleme de sanatate, tocmai i s a descoperit un chist pe rinichi si am o groaza de probleme, sunt stresata rau, nu stiu ce voi mai face, dar am incredere in Dumnezeu ca atunci cand imi inchide o usa, mereu imi deschide o fereastra, sper; sunt bucuroasa pt. verisoara mea, i a iesit 2 liniute ieri la testul de urina, si vineri trebuie sa faca testul de sange;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

gabitulesa fie intr-un ceas bun!!! ai verde pentru FIV!... pe 22.04 te vreau cu semnatura de !! ce vesti bune!!! sper ca ti-ai luat 2 foli de Ac daca iei 24 de pastile


PUSSI 4+

Mergi la inceput