vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dienutagraviduta spune:

viana - eu una nu am buget de avion, mai mult ca sigur, si de aceea as prefera o statiune mai in partea de n, la marea egee eventual; o statiune mai micuta, nu astea renumite; se pare ca tot targul va da deschiderea la oferte, eu tot caut pe net si mare branza deocamdata n-am gasit ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutagraviduta spune:

anul trecut a fost foarte frumos : grecia, halkidiki, bratul kassandra, hotel Alexander The Great 4*, demipensiune, din 30 iun -6 iulie, 2 pers + infant = 420 euro.
anul asta vad la turcia preturi muuult mai mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

noi o sa mergem ca si anul trecut in Antalya cu o agentie de turism turceasca; i-am contactat ieri si ne-au sfatuit sa mai asteptam un pic, dupa 15 aprilie o sa apara ofertele tentante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutagraviduta spune:

clyo, ai studiat piata anul trecut si ai constatat ca agentiile turcesti au preturi mai bune ? cum a fost anul trecut si cat v-a costat ? da-ne si tu te rog mai multe detalii :), eventual si adresa de net a agentiei, sau de unde i-ai luat ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

http://www.villarenters.com/inc/search/search_results.asp?build_results=true&unbrand=False&passLoc=768&theme=0&locName=Kusadasi%20(&owner=0&rcam=&rag=&dates=false&sd=28&sm=03&sy=2007&dd=04&dm=04&dy=2007&nights=7&sleeps=0

Asta este linkul pentru pagina cu vile din Kusadasi. Poti adauga, din partea stanga a paginii, filtre, ca sa micsorezi aria de cautare.

Noi am fost la Vila Joanne, proprietar englez. Am platit prin card, totul a fost ok.

Bebe Luca s-ar distra grozav la Adaland, un parc de apa exceptional. Langa Kusadasi, este si un parc National, cu apa foarte curata. Si la cred ca vreo 30km este o zona numa' buna de cumparaturi, Outlet stores si un Toys R Us.
Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Am fost de 2 ori
- prima data am inchiriat o vila si ne-am descurcat cu mancarea noi
...a fost super si dupa 5 ani din lipsa de inspiratie am zis sa mergem inca o data
- a doua oara am avut all inclusiv...si a fost bestial

M-as mai duce si a 3-a oara ...preturi bune, servicii bune

Daca vrei in albumul meu poti vedea poze din Turcia


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Oana,superb videoclipul de la nunta.
Fetelor,sugerati-mi adrese unde as putea cauta o vila de inchiriat.Vreau 2 camere pt ca sotul meu sforai,deci nu ma pot duce la hotel.Iar de apartament la hotel nu am bani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Scuze,acum am vazut situl cu vilele din Kusadasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elag spune:

Buna fetelor,

Puteti sa-mi recomandati un hotel de 4* All Inclusive care sa fie pe o plaja de nisip? E foarte important, de asemenea, sa aiba si programe pentru copii...eu ma pregatesc sa merg in concediu cu doi copii (8 ani si 3 ani) care au nevoie de multa actiune!!!

M-ar ajuta mult in "procesul decizional" impresiile voastre!!

Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Dienuta, da, am studiat piata si am ajuns la concluzia ca se merita, diferenta fiind considerabila (aprox. 30%).
in Turcia nu plateste nimeni cash si intreaga suma o data, ei merg foarte mult pe rate; asa ca noi achitand cash toata suma am mai beneficiat si de un discount.
noi am fost in Belek, hotel de 5 stele, all inclusiv.

nu-mi amintesc cum se numeste agentia, s-a ocupat sotul meu.
daca te intereseaza, vorbim pe PM.

Mergi la inceput