vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Lora cauata-l pe www.tripadvisor.com poate gasesti acolo mai multe detalii, eu n-am auzit de el

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Anya - tks
Am pus si Samara pe lista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Pe tripadvisor l-am gasit, dar voiam sa stiu pareri de la cineva care a fost. Sunt si pro si contra pe acolo...bine, mai mult pro, insa nu ne prea putem hotari...am vrea ce e mai bine, mai ales ca mergem cu copilul dupa noi, nu vrem sa riscam. Hotelul e de 4 stele, cineva mi-a zis ca sa nu merg decat la 5 stele, asa ca nu mai stiu ce sa fac...cate capete luminate, atatea idei...

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

lora noi am fost acum 4 ani in luna de miere la hotel de 4* si a fost f bine.anul trecut am fost si la hotel de 4* si la 5*.singura diferenta era la mancare.mai multe feluri de mancare,alta servire.in rest,hotelul era f frumos,curat,camere spatioase,piscina,loc de joaca pt copii
pt anul asta ctred ca vom opta pt miracle.noi mergem la sf lui sept,inceputul lui oct.mi-a zis o tipa de la o agentie sa nu ne grabim sa luam biletele de acum,pt ca in iulie vin ofertele pt octombrie.mai vedem
edit: lora,acum am vazut ca ati ales kusadasi.sincer,mie nu mi-a placut f mult kusadasi.sunt alte locuri mai frumoase in TR.acum depinde de gusturi.noi am fost individual si am vazut toata coasta.sper ca nu am suparat pe nimeni

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Noi ne-am luat bilete in Antalya, la hotelul IC Green Palace. Vom pleca in 3 saptamani. Stie cineva ceva de acest hotel? A ajuns cineva acolo?

Noi am fost Acum vreo 6 ani in Kushadasi, la Hotel Melissa, cu demipensiune. A fost super de tot, f. frumos. La pranz mancam prin diferite restaurante, mancare excelenta. Am vizitat Efesul, super de tot, merita sa mergeti.

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Yuupiiii, mi-am luat bilet la Hotel BOTANIK, Alanya, in perioada 4-15 sept.

LoraG, de ce nu mergi la Ephesia, tot in Kusadasi?? Ti-l recomand cu caldura, e super curat-frumos, vegetatie, mancare excelenta cata vrei, animatie de foarte buna calitate, distractie, minunat intr-un cuvant!

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

noki lara cat ati platit pt botanik si prin ce firma plecatzi?
mergetzi individual sau cu charter?
si mie mi-a placut f mult efesul si casa fecioarei maria la efes.daca vretzi puteti sa vedetzi si poze mai jos

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Ege, m-a costat 1577 euro, de pe 4 sept, deci dupa ieftinire.Dar e pentru 11 nopti cazare. Este reducere de 16% la acest hotel pentru early-booking si mai aveam la agentia Ideea Tor, prin care plec reducere de la targ primita nominal, de 7%. Altfel, e 901 euro de pers, fara taxe, deci cam 2000 camera dubla cu totul-totul.
Deci am scos o mega deducere, as zice!
Eu am optat pentru hotelul asta pentru ca e precum arata si numele o gradina botanica, e singurul hotel care are atata vegetatie. Si cum merg cu bufnitza de fii-mea...

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craluca spune:

Salut!

Tot la Botanik am facut si eu rezervare insa din 16 iunie, 10 nopti; avand in vedere ca mergem cu masina am facut rezervarile direct la club, fara sa ma mai complic cu agentie de turism. Mai merge cineva in aceasta perioada la Botanik; noi suntem cu 2 copii dupa noi sau ma rog un copil de 3 ani si un "golan" de 13 ani!

Anul trecut am fost in Kusadasi la Kustur Club - fara cusur!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Saso spune:

quote:
Originally posted by Rufus

quote:
Originally posted by mirela68
Asa ca, draga Rufus,te rog, da-ne niste amanunte despre ce ati gasit voi. Noi suntem 3 fam cu 4 copilashi si o vila la malul marii ar fi excelenta pt noi. ..si drumul pana acolo?cu masina? cum e plaja in acea zona? asa citeva vorbe sa vedem si noi ce si cum...





Anul trecut am mers prima oara fara agentie, la recomandarea unor cunoscuti. Proprietarul are doua vile in oglinda, intr-una sta el, una o inchiriaza. Zona este plina de vile, ale lui sunt in primul rand, la plaja. Plaja e lata ca la Mamaia, nisipul e perfect. Nu e aglomeratie, turcii nu vin la plaja prea multi si, oricum, incepand cu ora 12, cand noi suntem plecati. Ne si distram cand ne aminteam ca in Romania nu ai unde sa iti pui paturica...
Vila are toate conditiile, dotarile, zona are mici magazine, piata, terase. Supermarket-uri sunt relativ aproape, iar pana in Kusadasi faci cam 15 minute.
Drumul pana acolo il facem in doua etape, cu masina, adica inoptam dupa ce trecem cu Ferry, in Asia, dar nu in Canacale (e mai scump), ci dupa 40 km., in Ezine. Unii merg intr-o singura zi, ajung spre noapte, dar noua ne place drumul, ne mai oprim.
Ca vilele astea sunt multe, zona adiacenta orasului este imensa...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde



te rog da-ne ..cumva o legatura
voi cind mergeti?
as vrea si eu sa rezerv pt inceputul lui sept
multumesc
cum iau legatura cu ei?



Mergi la inceput