vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Hmmmmm...eu oscilez intre Hotel Lara si Hotel Miracle!!!

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Si eu am auzit de bine despre Miracle, chiar are si un pret bun. Problema la el din punctul meu de vedere e ca nu are verdeata. De fapt, asta e constanta hotelurilor noi din zona Lara-Kundu.
In rest, e super, merita.

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pusa spune:

Bine v-am gasit!

Vrem si noi Turcia anul asta, asa ca am nevoie de ceva informatii...

Hotel Arancia-Alanya:

- cum e hotelul (cazare, masa etc.) ?
- mi se pare un hotel f.f. mare 500 camere
- cat timp dureaza transportul cu autocarul de la aeroport la hotel (100 km)?
- cum e plaja si intrarea in mare ?
- inceputul lui iulie e f.cald ?

Multe multumiri,
Pusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Buna! Vin si eu cu o intrebare, poate imi recomanda cineva...noi voiam sa mergem in Bulgaria, dar prietenii cu care mergem vor in Turcia, la Kusadasi si nu suntem prea hotarati....imi puteti recomanda un hotel bun, cu all inclusive, avandu-se in vedere ca mergem si cu copii? (2 ani jumate). Multumesc!

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Lora, eu am stat la Ephesia cand am fost in luna d emiee. Super conditii si preturi decente. An fost ff multumiti.

Pusa- nu am auzit niciodata de hotelul asta si am pretentia de la mine ca stiu in mare oferta pe Antalya-Alanya. Unde e mai exact?



Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Pusa, acuma l-am gasit, pe site la Kusadasi. Nu l-am retinut ca nu avea preturile. Arata bine pe site-ul de prezentare.
Dar iti pot raspunde la 2 intrebari:
- incepututl de iulie e cald, dar mai putin decat in august, care e crima
- transferul dureaza cam 2 ore jumate, cu o pauza, de regula. Depinde de cat d emult turisti sunt cazati la hoteluri inainte de Alanya. dar hotelul asta fiind ff aproape de oras, vei fi printre ultimii debarcati. Poate chiar 3 ore.

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Buna,

Deoarece nu pot sa-mi iau concediu decat la mijlocul lui august, ma gandesc ca Antalya este fff cald pt un copil de 2,5 ani asa ca am inceput sa ma uit si spre Bodrum (ca sa am totusi aeroport aproape). Am vazut ca temperatura medie e mai mica putin in aceasta zona. A fost cineva la cluburi 5 stele in Bodrum? Ce stiti de Karavansaray?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

In Bodrum singurul hotel (de care stiu eu) ca are plaja cu nisip e Hotel Samara 5* all inclusive. Am fost si ne-am simtit ff bine. Are camere mari si e ff bun pt familii cu copii mici.
Noi am fost la sf. lui iunie- inceputul lui iulie si seara eram "in bretele" iar ziua de la 11.30 nu mai stateam la soare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pusa spune:

Noki_Lara multumesc tare mult pentru raspunsuri.
M-am oprit la acest hotel fiindca are charter din Cluj, e de 5*, all inclusive si e 469 euro/pers.
www.anranciaresort.com.tr
Ma sperie caldura ...
Caut acum ceva mai aproape de Antalya, pentru a reduce durata tranferului de la aeroport si mai multa vegetatie, dar la ce am vazut pana acum, ba nu e plaja, ba e f.scump..., nu stiu ce sa aleg ...


Pusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

A stat cineva vreodata la hotel Imbat in kusadasi? Mi-a fost recomandat ca fiind f. bun, fara referinte negative, de catre o agentie prin care vrem noi sa mergem.

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput