Paciente optimiste si gravi dr. Tutunaru(28)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Gema ,daca te duci fara programare te taxeaza 50% mai mult
Asta e politica asa ca mai bine fa-ti programare.
PUPICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Gema eu stiu ca din 26 martie dr. T e la cabinet,pt siguranta suna-l in 26 dimineata pe mobil,incearca sa nu te stresezi,stii cat de rau face stresul printesei tale!Eventual trimite-i un sms d-lui dr. pe mobil,poate iti raspunde!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

carstea eu nu am mai auzit pe nimeni care a mers fara programare,in cazuri de urgenta , sa fie taxat cu 50% in plus....A!Imi amintesc ca si mie odata Ramona mi-a zis la tel ca daca vin fara programare ma costa cu nu stiu cat in plus si am acceptat,dar dr. T mi-a luat aceeasi suma pe care as fi dat-o in mod normal,cu programare,asa ca...o fi politica Ramonei-balerinei
Si nu aveam vreo urgenta....

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

cred ca a fost o exceptie la mine!
E ADEVARAT CA NU ERA URGENTA.
Doar o lipsa de comunicare probabil.Dansul mi-a zis sa vin in 4 saptamani si eu am uitat sa fac si programare si m-am dus in 4 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Gema, succes si ai grija de tine si de bebe!

Nici eu nu am auzit de vreo suprataxa, daca vii fara programare...
Ca dr. T nu verifica caietul de programari, de altfel nici nu stiu daca are vreunul...Ar mai pierde timpul si cu asta..Noi am fost o singura data fara programare si nu am platit mai mult.


iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

gema, eu zic sa il suni pe T luni dimineata sa ii zici de rezultat si sa vezi ce zice. probabil ca te va chema el si nu va mai trebui sa iti faci procese de constinta.

si eu am auzit de ffff multe rezultate fals pozitive. acum, nu ma pricep prea bine, dar eu ma gandesc ca ar trebui sa se vada ceva la eco. ai mai putea sa repeti TT-ul? nu stiu intre ce sapt se poate face (14 si ...?)

oricum, si mie mi-a zis T sa il sun cand am rezultatele la TT, asa ca suna-l luni dimineata!!!


Aylin, 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

aylin dr. T acum e in strainatate pana in 26 martie asa ca nu va rasp[unde la mobil,normal...dar daca ii trimite sms cu rezultatul analizei rugandu-l sa ii spuna daca e problema si cand se pot intalni la cabinet,poate ii raspunde tot cu sms,au mai fost situatii de genul acesta si dr. T le-a raspuns urgentelor tot prin sms.

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gema spune:

Stiam ca se poate conta pe voi, multumesc din suflet.
O sa sun luni dimineata si sigur o sa ma cheme daca o sa auda de rez. pozitiv.

la eco totul a fost OK, mi-a spus ca este un copil sanatos dar cine stie???? Eu linistita total nu pot fi, asta este clar, mi s-a intors totul pe dos, dar ma rog la Dumnezeu care niciodata nu m-a lasat la greu. Faceti si voi la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Va doresc o saptamana excelenta si sa aveti parte de vesti cat mai bune,analize,burtici,tot ce va doriti!
Yioanaam primit floarea si maxima zilei,multumesc.Iaca eu o intorc la toate:
KISSES


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

da, da, Kora. stiu ca e plecat pana pe 26. eu ziceam sa sune gema pe 26 dimineata. dar cred ca e o idee foarte buna sa ii trimita si un sms acum.

Aylin, 18+

Mergi la inceput