Fetele din America (83)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Multumesc mult de raspunsuri fetele, o sa ii zic si lui Omu' si o sa dezbatem problema.

ML, asa sunt pt copii mai mari, stramti pe picioare, un fel de iegari grosi cum purtam pe vremuri acasa.Aidan deocamdata poarta un fel de leggings/tights cu tot cu laba piciorului.Sunt super iarna si nu arata bufant pe sub pantalon.Stiu ca sunt si marimi mari.Eu cand eram in generala aveam asa ceva si imi placeau la nebunie.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Anamaria, i-am sugerat copilului sa-l inscriem la gimnastica sau la karate (nu ca as fi fan, dar sint centre din astea peste tot) si s-a suparat pe mine ca as vrea sa scap de el! In schimb e necajit ca nu-l las la scoala la PASAR sa piarda timpul pina seara cu ceilalti copii. Smecherie de copil!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Smecherosi de mici...eu nu ii las niciodata singuri acolo...stau cu ei si le fac galerie Sintem o groaza da parinti la gimnastica ca sala e mixta si au clase de fete si de baieti si ne calcam in picioare ca nimeni nu vrea doar sa-i lase acolo...pina la urma ne asezam pe jos pe unde apucam.

Anamaria

I used to be indecisive, but now I'm not sure.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Pai nici nu s-a pus in discutie daca ramin si eu sau nu. El nu vrea sa mearga si a gasit motiv. Eu doar m-am distrat ca il stiam mai blegut si nu ma asteptam sa sara cu argumente de nici un fel.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Fetele cum se zice la tarhon?

Mercic!

corinadana mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Tarragon.

Oana_B
vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Marcu sta la afterschool program si are "the best of time". Alearga, joaca basket, mai fac karate, fac tot felul de crafts, are prieteni, acum n-ar mai trebui sa stea ca am mama la purtator, dar nu ma lasa inima sa-l iau. Daca ar fi dupa el, ar sta dimineata cu mamaie si dupa amiaza la afterschool,
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

buna

puteti sa imi spuneti va rog cum se traduce "rail rolling stock"?
merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

quote:
Originally posted by Porumbita

buna

puteti sa imi spuneti va rog cum se traduce "rail rolling stock"?
merci


Masini si utilaje de cai ferate?
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

multumesc , asa ma gandeam si eu dar nu eram sigura!!

Mergi la inceput