Iasule, mandra cetate (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

La multi ani Elois!

Adriana si-atat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

LA MULTI ANI mamici si viitoare mamici!!!




Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

La multi ani mamicilor! Fie ca in aceasta zi sa aveti parte de multa dragoste si afectiune din partea celor dragi!

Alina-Mirela 24+ cu DAVID

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Adi astept melodia inregistrata Catalina sa repete de multe ori ca sa iasa perfect

kiss

35+
Anumita muzica se asculta cu vantul in fata! si degeaba lasi in jos geamul de la masina ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Miha, eu am net prin rds.
nu am gasit in retea seriale cu BIBI BLOCKSBERG - care ruleaza pe Minimax si pe care le-as vrea pe CD - DVD!!!




Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Si mai ales sa primiti multe si!

Alina-Mirela 24+ cu DAVID

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cristina,eu am si RDS si Link Explorer.Am cautat aseara si nu am gasit nimic. Imi pare rau!


Suntem in top 100, multumim tuturor


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Eloise, LA MULTI ANI!!!!!! SA FII IUBITA SI SA AI PARTE NUMAI DE REALIZARI PE TOTE PLANURILE!

Mamicilor, burticilor , dpoamnelor si domnisoarelor va doresc un 8 MARTIE FERICIT, PLIN DE SURPRIZE PLACUTE din partea celor dragi .
Eu m-am facut blonda, asa ca daca spun prostii o sa ma intelegeti, iar la mine 8 martie a venit de aseara, ca cei mici nu au mai avut rabdare si l-au dat de gol pe Paul. Sunt curioasa ce surpriza o sa am din parte puiutilor . Oricum aseara au fost cam dezamagiti de blondul meu...Matei l-a vazut alb, iar Otto a zis ca-i placea mai mult cu parul lung(m-am si tuns cam mult, e drept).
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

LA MULTI ANI SI FERICIRE MULTA SI NUMAI IMPLINIRI de 8 Martie! Multe flori si petrecere frumoasa!

La multi ani Eloise! Si sa fii fericita si sanatoasa!

quote:
Originally posted by carmenp

carmen, eu cred ca cearcanele le are de la oboseala...

Carmen, Ilinca, Ionut



Deci, daca nu doarme la pranz nu e bine, nu? Ar trebui sa revin la programul normal... Multumesc Carmen, adevarul e ca mi-ai confirmat si temerile mele, ma gandeam eu ca e totusi un efort pt el...

Am fost la dr., normal ca viroza mea e de fapt pneumonie si ca de asta fac febra inca si tusesc de imi dau sufletul. Mi-au dat Klacid si voiau sa ma interneze, cica nu e contagios, e o complicatie bacteriana, insa nu stau eu la tratament... asa ca am plecat acasa, m-or prinde ei in spital cand n-oi mai putea misca de fel... Asa se explica de ce Alex si nimeni de la mine din casa anu s-au molipsit... insa nu imi explic de unde am luat eu microbul... probabil din aeroport... sau mai stiu eu... In fine, mi s-a confirmat ca analizele se pot face si in 3 ore nu trebuie sa treaca 24 ore... ma refer la antibiograma. Acum, sa fiu sincera, ma bate gandul sa vin la intalneala! Hi, hi!

Gabriela, trec sa te vad! Sunt curioasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Alina,nu vrei sa mai stergi din floricele sa revenim la latimea normala?

Fetelor,unde gasesc sa cumpar Alba ca Zapada si pitici din plastic de pus pe tort?
Vreau sa-i fac Catalinei tort cu Alba ca zapada si din cauze de boli nu m-am apucat din timp sa incerc sa fac din pasta de zahar iar acum n-am timp.Stiti undeva o cofetarie care sa vanda ornamente din plastic pt tort,sau poate o librarie?
Eu am vazut la Mall sus la cofetarie alba ca zapada si pitici,din bezea,dar micuti si tare scumpi,daca nu gasesc si nu gasesc ii cumpar de acolo,dar as vrea altceva.

Adriana si-atat...

Mergi la inceput