Forumul - motiv de cearta cu partenerul

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

da de ce tre sa stie sotul ca stati pe forum? eu mai ales cand intru de la servici, nu are ce sa il deranjeze, iar de acasa intru mai rar si nu spune nimic, mai ales ca si el activeaza pe forumurile de pe site-urile despre pescuit


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

As putea sa fac si lucrul asta - sa ma ascund dar nu mi se pare normal.

Si da in general nu intru de acasa - dar se intampla sa mai intru - de ex. el nu e acasa si eu n-am alta treaba si exista un topic ce ma intereseaza, si ma prinde pe forum cand intra pe usa. Sa inchid repede pagina si sa ma prefac ca muncesc...as putea s-o fac dar nu mi se pare ca am de ce sa ma ascund, ca doar nu vorbesc cu amantii.

Iarasi se intampla sa aflu unele lucruri interesante si i le comunic si lui - sa-l mint si sa-i spun ca le stiu din alta parte? DE CE?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Da, in general (si aici ii exclud pe barbatii care activeaza aici pe forum) barbatii nu inteleg ce tot avem noi, femeile, de discutat pe un forum, cu persoane straine. Al meu, de exemplu, a vazut, asa, din zbor, ca eram pe forum (eram pe subiectul dianeiintruder), a citit o fraza si imi zice: "Aaaa, deci asta faci tu, ma barfesti pe forum!" Si i-am zis ca nu, ca dau un raspuns unei fete. Nici o sansa sa-l conving ca de fapt nu avea el nici o legatura cu subiectul... Nici cand m-am oferit sa-i arat ce scriu. Imi zice: "Nu te mai obosi, am citit si singur!" Si a concluzionat ca "il insel cu toti..."
Dupa care mi-am imbracat copilul sa ies cu el afara si cand m-a intrebat unde ma duc, i-am zis ca ma duc la amantii de pe forum sa ma f**.

Elle_seb

May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Partenerul nu e deranjat... Mai ales ca subiectele de pe forum inspira unele din discutiile noastre. De exemplu am dezbatut impreuna si-am intors pe toate partile tema "care este rostul nostru?".

Iar daca sunt pe forum cand e si el prin preajma, de cele mai multe ori are si el cate ceva de facut... iar daca nu, isi gaseste repede. Intelege ca am nevoie de timpul meu, si ca am nevoie sa il petrec asa cum imi place mai mult: fie ca e forum, muzica sau discutii cu prietenele.



Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Eu stau mai mult pe forum cand nu e nimeni acasa sau mai intru de la servici cand ma plictisesc , asa ca nu deranjez pe nimeni.



Clayhanger

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Odata eram la partea cu "fara sectrete " si cu parolele la vedere aici neavand alta forma de distractie n afara de net eu postam pe un alt forum....chiar cu el defata , stand langamine, citind totul, si mailurile...eh mia facut o criza de gelozie de nam crezut ca poate fi adevarat, pt ca un pusti de 19 ani ma tot "quota pe forum" si nu aveam nimik cu el , doamne fereste, statea si alta parte a lumii, al meu sot deja ma vedea ca il parasesc pe el si fug cu piciu.....a dereglat-o si mai rau in treburi mult mai urate

eh de atunci,am grija pe unde intru, stie de forumul asta , cred ca e bagat la favorite, de atunci am schimbat si parolele, sunt la secret, bine am discutat cu el despre assta ...dar el tot are carcaiaci la creier

oricum intru cand imi permite piciu pe net, cand doarme sau e la gradi, si in timp ce massina spala si ciorba fierbe



Someone's pleasure is another's pain!

Mergi la inceput