Forumul - motiv de cearta cu partenerul

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Mie nu mi se pare anonimatul neaparat un avantaj: din contra, te contrazici cu vreo persoana sau vorbesti deschis de cearceafuri in vint si nu poti sa nu te gindesti "auzi, daca asta o fi cumva din ironia sortzii tocmai shefu' meu?!"
Macar live stii ce si cui spui - si a prieteni cit se poate de reali cu care vorbesc mult mai multe si cu mai putine precautzii decit aici. Pentru ca ii cunosc!

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Sincer nu mi-am pus problema ca m-as putea intalni cu sefii mei aici dar ma gandesc ca sa fiu in locul sotului meu si sa am setimentele pe care le are el fata de actiunea asta a mea mi-as face urgent un cont de curiozitate macar.

Ba mai mult poate chiar mi s-ar parea amuzant sa ma intalnesc cu seful pe forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Eu cred ca l-a deranjat prin 2004, cand am stat acasa cateva luni si mai tot timpul pe forum...Venea omu acasa si ma gasea computerind, si oala cu fasole era arsa scrum...Stateam pe chat cu fetele(eheiiii, ce vremuri, Papa, dioki..)si le spuneam ca iar simt miros de ars....
si omu nu pricepea ce facusem io toata ziua

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

Nu il deranjeaza chiar deloc...Ma asculta amuzat cand ii povestesc ce mai zic fetele pe forum!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misulescum spune:

Pai sotul meu atat mai zice:"...iara esti pe forum????...."
Culmea ironiei este ca el l-a descoperit ,in ajun de AN NOU ,cautand o reteta mai speciala de revel.
Acum vrea sa intre si el,ca e curios din fire,sa vada ce mai face lumea,apoi mai e fiica-mea care se distreaza la emoticoane,si ma tot pune sa i le arat.
Am un singur regret , ca nu am descoperit,mai de mult.


In concluzie ,nu ne certam ,dar se mai intampla sa se arda mancarea ,sa nu ma trezesc dimineata,sa mai aman din treburile casnice pe alta data,si uite asa imi doresc cateva zile de concediu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

quote:
Originally posted by J G

Eu imi fur mistouri apropo de forum de la toata lumea, si de la partener dar mai ales de la parinti, de genul "vaaai, ii dai cu lingurita aia? o fi buna?? mai bine intreaba pe forum!!!"

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)



bine ca au simtul umorului


rolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ca sa fiu concisa:

"forumu te-a nenorocit, o sa devii o precupeata"

e destul de clar, nu?





Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:



...argumentul asta uitasem sa-l mentionez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

Pe al meu nu-l deranjeaza , dar sa va povestesc ceva hazliu: in aceasta seara eu stateam si va citeam iar fiu-meu de 4,6 ani era in baie, m-am gandit eu ca face ceva de sta asa de cuminte dar l-am mai lasat putin , si ghiciti ce a facut? si-a spalat adidasii - cu sapun dove ,- in chiuveta- pentru ca a auzit el ca vine primavara si el e tot in ghete.
Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Puneti timer pentru mancare, cel mai simplu cu telefonul sau la cuptorul cu microunde daca are aceasta functie.

Si concluzia: Sapunul Dove este bun si pentru frumusetea adidasilor.

Mergi la inceput