Informatii utile Constanta (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

gata ..am intrat si noi in randul lumii...suntem crestini
va pupam pe toate...

Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius

www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,


Slideshow botez Darius,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Salut constantencele!

Daniela, felicitari pt bebic si sa fie sanatos!
Mada, sa va traiasca si felicitari! cum a fost botezul?

Confirm si eu : analizele la Synevo se fac pana la ora 10.00. Cel putin asa scrie acolo.

toate fetele si multa sanatate si vesti bune!



Andicu 18+
Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna dimineata si bine v-am regasit la un nou capitol!
Vad ca deja sunt vesti bune si ma bucur foarte mult!
Daniela ma bucur ca totul e in regula si iti doresc sarcina usoara in continuare!
Mada felicitari pentru botez, sa va traiasca micul Darius si sa fie sanatos!

Eu nu am noutati, urmeaza sa facem luna asta toate analizele pentru dosarul FIV si apoi sa asteptam sfarsitul lunii martie.Deja nu mai am rabdare!
Va pup!




Vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dimineata!
Madaluta: Ce frumusete de baiat!!! Sa fie sanatos!!! Cum ati petrecut?
Daniela: O sarcina usoara, fara probleme si un bb sanatos!!
Ioana: Tin pumnii sa fie asa cum va doriti!! Cred ca si eu voi urma aceeasi cale pana la urma!!
Andicu: Ce mai faci? Sa stii ca-ti sta tare bine cu burtik!!!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Madaluta,felicitari!Aveti o dulceata de baiat,frumos ca o fata,sau frumos ca mama si ca tata...Dumnezeu si Maica Domnului sa-l ocroteasca tot restul vietii ,sa creasca usor si sa va aduca cat mai multe bucurii!!!.
tuturor si aveti parte cat mai curand de bucuria Madalutei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Multumim pentru urari si complimente...
Noi ne-am distrat super...Au venit foarte multi prieteni si rude(64 de pers).Chiar nu ne asteptam la atatia, dar atat de mult a fost asteptat Darius de toata lumea incat distanta nu a mai contat pentru ei ( au venit din Tulcea ,Tr magurele,Bucuresti, braila.... )
Darius a fost un cuminte, mai putin in momentul in care a fost scufundat in cristelnita, dar nu pentru ca nu-i place apa , ci pentru ca l-a cam inghesuit preotul acolo deoarece era apa putina...
Apoi seara am inchiriat o camera in hotelul in care era restaurantul si am platit o femeie sa stea cu el si noi ne-am vazut de distractie.L-am adus la tort in restaurant, dar nu s-a deranjat sa se trezeasca.... Cam asa s-a distrat el...


Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius

www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,


Slideshow botez Darius,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

E prea liniste aici!
Ce planuri aveti pentru maine? Ce cadouri luati pentru jumatatile voastre? Eu sunt in pana de idei....
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Da ce liniste.....Sa inteleg ca toate sarbatoriti Valentine"s Day?Daca da,petrecere frumoasa!Eu n-am cu cine,iar am ramas cu postarita....
Stie careva pana la urma unde are cabinet,dr.Leonte?Vreau sa-i fac o vizita....Mai stiti daca la o echo endovaginala se poate depista o potentiala leziune pe col sau tb. musai colposcopie?
Si ca tot e Ziua Indragostitilor,stiti cumva daca domnul dr.Leonte e still single????Am o propunere pt. el...Si nu glumesc numai ca n-as indrazni intr-o mie de ani sa fac asta....Vreun pont in the name of love???Stiu sigur ca s-ar potrivi,si e si ea dr.,si singura si cam de-o varsta si frumoasa....Offf,sunt o romantica incurabila....
Daca are cineva vreo informatie UTILA pentru cele de mai sus,pleaseeee.....devine patologic....tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

liniste mare...
multumesc pentru urari.Am uitat sa va spun preturile de la cabinetul Dr Dantes care arata super, exact ca afara, totul nou, alb imaculat,si cu un miros permanent de parfum:
consultatie 60.00 ron
eco intravaginal 60.00 ron
Am si eu o intrebare :imi puteti recomanda un medic de familie bun aici in Constanta? al meu este in Mangalia, dar as dori sa ma inscriu la unul mai aproape.


danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Si eu cred ca toata lumea sarbatoreste Valentine”s Day!! Sa petreceti frumos!!!
Isidora: Imi pare rau....eu chiar nu pot sa te ajut in cele doua probleme, dar poate apar fetele cu ceva solutii!
Pup!

Mergi la inceput