Informatii utile Constanta (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Sinevo prelucreaza ei hormonalele, numai infectioasele le trimit la Bucuresti. Am intrebat eu.

Un week end placut sa aveti, eu nu am alte noutati, iau duphaston ca sa imi vina CM....

Mav, normal ca ai fost si tu pe listuta mea... se poate?

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Andicu,Angeliq : multumesc pentru raspunsuri. E super daca le fac chiar ei,pentru ca imi este mult mai usor sa vin la C-ta, fata de Bucuresti.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dimineata!
Vin si eu la raport: ziua 2 si multa, multa dezamagire......
Angelique: Cu parere de rau iti spun ca nu mai merg luna asta la Bucuresti.......poate ai sa razi, dar am hotarat cu sotul meu sa tinem postul si trupeste si atunci nu mai are rost monitorizarea.....mai vedem dupa....Iti tin pumnii pentru prima vizita la T.
Va pup pe toate, dat pe toate!!!!1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Buna dimineata!

Maria, sa nu fii dezamagita! Va veni si bebe la timpul potrivit! Si noi ne-am hotarat sa tinem postul (19februarie-7 aprilie). Asa ca, daca nu se prinde samburelul saptamana asta (cand se pare ca ar fi chiar perioada fertila, insa o saptamana foarte incarcata si stresanta la munca), vom "aduna" forte noi, pt dupa Postul Sf. Pasti.

Ma bucur foarte mult ca am cunoscuta-o pe Isidora (mi-a ridicat mult moralul)! Mi-ar placea sa va intalnesc si pe voi. Ce ziceti, stabilim o intalnire, pe 1 Martie, sa petrecem impreuna Martisorul?

Daca nu ati fost pe faza aseara, sa va uitati neaparat pe National Geographic, cand se va redifuza emisiunea: "Īn pāntec: Sarcina; multipla" (Am prins si noi azi dimineata, doar ultima jumatate de ora, din reluare, documentarul extraordinar dureaza 2 ore! Sebicu meu destept, m-a intrebat daca si eu am fost legata cu cordonel de mami a mea, buni Sanda!).
Vad ca pe site-ul lor, anunta ca emisiunea va mai fi difuzata pe 23 februarie, ora 22.
Chiar puteti sa va setati o alarma, care sa va aminteasca pe email cand va fi emisiunea!

Reluari

23 Februarie, la 22.00

24 Februarie, la 1.00 dimineata

24 Februarie, la 7.00

2 Martie, la 10.00

2 Martie, la 15.00

11 Martie, la 17.00

17 Martie, la 21.00

18 Martie, la 7.00


Va pup pe toate! Sa aveti o saptamana usoara! Si astept vesti buuuune de la voi!



Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Buna dimineata, fetelor.

Mav, intr-adevar foarte interesanta emisiunea, am prins si eu putin de tot din ea asa ca voi urmari reluarea, multumim pentru datele si orele de difuzare

Maria, am citit la tutunici ca esti ziua 2, capul sus si cu Dumnezeu īnainte! Fie ca postul sa va dea forta necesara de a merge mai departe.

Eu sunt de acord sa stabilim o intalnire ca sa ne cunoastem si live!

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Cred ca este interesant sa aruncati un ochi si aici: www.discovery.ro/jurnal_de_anatomie/index.shtml" target="_blank">jurnal de anatomie!



Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Mav, Angelique: Incercam sa mergem inainte si poate DD se va indura si de noi!!!
Si eu as vrea sa va cunosc, deci puteti sa ma luati in calcul!!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna fetelor
imi puteti confirma,programul de recoltari la synevo este 8.00-12.00?


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Nu, Cornelia, recoltarea se face numai pāna la orele 10, de la 7.30 īncepānd, de luni pāna sāmbata. Am fost eu acum 2 saptamāni si m-am uitat intentionat la program

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

buna dragele mele, eu azi am facut primul eco, la Dantes, si mi-a vazut bebicul si i-am ascultat inimioara, a fost super emotionant, imi venea sa plang de fericire.

danielal

Mergi la inceput