Mamici din Arad...??? (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Gabi, succes cu diversificarea! Nu cred ca va fi greu, Ioana pare o papacioasa...

Alina.a felicitari, tot asa! Sa se ridice placenta... Deci chestia cu sensibilitatea ti-o zis-o si doctorul... Asta-i un mod mai discret de a descrie pacientele mai istericute... aaaa pardon, sensibilute... Pupici pe burtica!

Am mai pus poze cu fatuca mea, ca n-ati vazut-o de mult, nu?aici. Cu flacaul voi pune candva zilele astea...

Si daca tot vorbeam de poze, am vazut zilele trecute pozele noi cu Bogdan si nu cred ca am zis ceva de ele... Frumusel si seamana pe Flavia de numa... Sper ca nu numai mie mi se pare...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete



Verzuliile: Delidana-Khristin-Daria-Diana-Dulcetica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Azi am fost prin oras...am fost la Spit.Judetean sa-mi iau avizul de libera practica, m-a dus Calin pe la Verbita sa-mi arate Logan MCV ca ar vrea sa-si cumpere(adica sa ne cumparam , nu-i sigur, dar il tenteaza ca e mare si are nevoie si pentru firma), am fost la Cuibul Cocorilor si am mancat mamaliga cu pulpe de pui si sos de ciuperci, a fost super, era la meniul zilei plus ceva supa foarte buna, apoi am fost la Teba unde n-am gasit nimic, batea vantul pe acolo si in final am fost dupa Dragos la gradinita.

alina.a, ma bucur ca ne-ai spus vesti bune.

Gabi, vorba Dianei, nici eu nu cred ca vei avea probleme cu Ioana cu diversificarea. Eu am inceput cu orez de la Neslte si apoi orez cu porumb si morcov cu mar de la milupa.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am trimis mesajul ca venise vecina la injectie.
Diana, vroiam sa te intreb daca suneti multumiti de MCV?
Timeea ii o scumpica, are niste ochisori...

Carmen, mancam pizza joia viitore bineinteles! Din aia cu smantana!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Diana inseamna ca nu s-a dilit lumea, pt ca in ultimul timp multa lume imi zice ca seamana cu mine, da mie de la inceput mi s-a parut ca seamana cu Sorin. Na sa stiti ca o sa caut poze cu mine cand eram bb si o sa scanez si vi le pun sa va dati toate cu parerea ca acu' chiar sunt curioasa. Multumim de aprecieri.

Alina.a, ma bucur mult ca totul e spre bine. la burtica. Pana la urma daca e fetita ce nume ramane?

Alina, cand am ajuns la faza cu Cuibul Cocorilor deja ma gandeam ca iar ai mancat cascaval pane si asteptam sa-mi faci pofta . Vad ca de data asta ai fost cuminte.

Gabi, e ok joi.

Carmen si eu ma gandesc la tine cu inceputul scolii ce greu va fi pana intri in ritm.

Noi azi am fost pana la matusamea ca din pacate nu merge la Billa, a fost o teapa da in fine ... si ne-a chemat la clatite.

Magdaaaaaaaaa???????? Mai ai examene?

Si eu mai am un examen sambata, iar in martie am lucrarea de dizertatie si ce sa va spun ce chef am .

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)
poze

www.totsites.com/tot/bogdan_ioan" target="_blank">Gâza noastrã micã

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Diana, asta-i mortala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Mi-e dor de Pufulet...oare ce mai face Ioana???
Fetelor, voi unde iesiti in oras sa mancati?? Ma intrebam si eu unde se mananca bine, ieftin, bun ?!?!
Abia astept sa se faca timp frumos afara sa ies cu puiu.
Noi lucram la apartament de zor...de luni vin si muncitorii...abia astept !!! In principiu, in martie ne mutam !!! E prima zi de saptamana asta cand ajung acasa inainte de ora 11 seara. Am lucrat zi de zi, imediat dupa lucru...oboseala, nervi, oboseala...
Va pup pe toate
Miha cu trei pui, acum am vazut abia ca suntem nascute in aceasi zi !!! WOW !!!!

Diana Maria,mami de GLAD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Flavia, multumesc... Si mie imi place poza aia, de fapt imi plac toate ca doara ii odorul meu...

Alina, eu sunt super incantata de MCV, dar musai asta cu 16 valve ca motorul e un vis, trage de numa... Spatiu ai cacalau, bagaje cate vrei poti pune, noua ne incape si catelul in portbagaj...

Alina. a sper ca nu te-ai suparat de mica mea glumita, dar fiind medic cred ca iti dai seama de ce mi-am permis glumita... Pupici pe burticuta! V-ati gandit la un nume?

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete



Verzuliile: Delidana-Khristin-Daria-Diana-Dulcetica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ducky, spor la munci in continuare. Ioana spera sa aibe net pe vineri, adica maine, asa ca o sa vedem.

Alina, inca nu e 12, astepti ore fixe sa ibtri pe net?

Maria???

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)
poze

www.totsites.com/tot/bogdan_ioan" target="_blank">Gâza noastrã micã

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am terminat si eu curatenia. Nici n-am deschis calculatorul zilele astea de frica sa nu ma smintesc de la calea cea dreapta " da-i si freaca, da-i si freaca". Am spalat toti monstrofontii copiilor si mai am pe maine o tura. Doamne ca multi mai sunt. Daca mai prind pe cineva ca aduce plus la copii ii rup picioarele. Sper sa nu fiu chiar eu aia ca reiese ca mint.

Alina a ma bucur ca s-a ridicat placenta. La mai mare in continuare.

Alina M poate reusim si noi sa ne intalnim intr-o zi, ca parca suntem luna cu soarele sau mai bine zis cand fu tache nu fu tica..
Ai reusit sa golesti vreun borcan de lapte? Sa-l dai la izvor sa-l umplu ca s-au saturat florile mele de meniu asta.
Astia de la Teba sunt neseriosi am fost de nustiu cate ori la ei si tot goala e hala aia.

Vad ca puneti iar de intalnire. Eu n-am sa pot veni. Imi pare asa de rau ca data trecuta ne-am simtit super si eu si copii.

De Maria Rubi mai stiti ceva?
Ioana am inteles ca s-a mutat si n-are net?

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Miha, eu sunt nesimtita, da eu intreb si tu vezi ... daca tot ai asa mult lapte nu-mi dai si mie ca si eu o sa incep diversificarea de duminica intr-o saptamana si eu nu mai am ce sa mulg dupa ce mananca Bogdi, desi am incercat si tot beau de cateva zile ceai de soc? Daca nu poti nu-i nici o problema ca nu ma supar.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)
poze

www.totsites.com/tot/bogdan_ioan" target="_blank">Gâza noastrã micã

Mergi la inceput