Concursul Saptamanii 29 ianuarie - 04 februarie

Concursul Saptamanii 29 ianuarie - 04 februarie | Autor: Buburuza-shop

Link direct la acest mesaj

Si daca v-a placut www.buburuza.com/Scripts/openExtra.asp?extra=19" target="_blank">Concursul Saptamanii trecute, va invitam si acum la un nou concurs:

Saptamana aceasta, jucam SCRABBLE. Afla care este cuvantul si vei afla un secret despre mine. Numai ca cele 9 litere s-au risipit prin tot magazinul si va invit pe voi sa le gasiti. Si ca la orice joc de Scrabble serios, lierele sunt si amestecate.

www.buburuza.com/Scripts/openExtra.asp?extra=14" target="_blank">Detalii aici.

Si ca sa va fie mai usor, iata cateva indicii suplimentare:

- ? poate fi oricare dintre literele alfabetului, mai putin diacriticele.
- Literele se pot repeta in cadrul cuvantului.
- Toate produsele in descrierea carora sunt ascunse literele, sunt produse de 5 stele! Daca veti intra pe paginile de detalii ale produselor, veti gasi acolo un comentariu care va va confirma ca ati aflat unul dintre raspunsuri
- In fiecare zi, vom adauga www.buburuza.com/Scripts/openExtra.asp?extra=14" target="_blank">aici cate un nou indiciu, dar putem sa va dam o mana de ajutor si pe Forum, daca ne veti pune intrebari la care putem raspunde cu DA sau NU.

Cine va reusi sa gaseasca cuvantul secret cel mai repede si va posta raspunsul corect impreuna cu lista produselor unde se aflau literele pe Forumul Buburuza de pe desprecopii.com, va castiga concursul si va primi premiul constand in produse in valoare de 100 RON pe care le puteti comanda in Magazinul Buburuza.
Termenul limita de postare a raspunsului corect: Duminica, 04 februarie 2007 - ora 14.30


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Ahhh ...
Am gasit literele dar nu reusesc sa formez cuvintul.
E din Dex, e un cuvint care se foloseste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Este si in DEX, si in NODEX, si in celelalte dictionare. Substantiv. Comun... oarecum comun :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Parca se dadea si cite un indiciu in fiecare zi.
E undeva vreun indiciu, ca nu vad nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Numai daca as putea accesa site-ul?
Mai are cineva problemele astea?


Sau taci sau zi ceva mai bun decat tacerea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:


Asa cum zicea si Sheannamp, site-ul merge greu-greu... imi ucide bruma de neuroni ramasi... de-o ora ma chinui sa pun indiciul pe pagina de concurs. (nu va spun ce patimesc colegii mei de la operatiuni!) Daca intr-o ora nu reusesc sa plasez indiciul pentru concurs pe site, il voi da aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Aaaah! in sfarsit am reusit. Indiciul zilei de Marti, 30 ianuarie, este pe pagina de concurs. Adica www.buburuza.com/Scripts/openExtra.asp?extra=14" target="_blank">aici.

Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Dar daca ar merge.... ca abia se incarca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

la mine nici macar nu se incarca... si in cele 2 situatii cand s'a incarcat, incarcarea a fost doar partiala. adica vedeam ca's produse de 5 stele, dar nu afisa litera descoperita...

ar trebui sa se dea cel putin o mentiune pt perseverenta si rabdare

alexa si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

quote:
Originally posted by Alexa Ioana



ar trebui sa se dea cel putin o mentiune pt perseverenta si rabdare

alexa si mami



Da da... exact

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Oooof! Imi cer iertare ca va pune nervii la-ncercare legatura cu serverul nostru al destept, de prin cele strainataturi. (Macar am aflat de unde e buba) Ziua de astazi a fost un cosmar la noi la birou; abia-abia daca putem lucra. Dar ni s-a promis ca se rezolva. Si cand se rezolva o sa public un indiciu suplimentar pentru concurs, poate mai compenseaza nitel.



Mergi la inceput