Referinte: pro si contra scoala nr. 97, sect 4

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monica_Tl spune:

BUNA, SCUZE DE INTRAZIERE L-AM ACTIVAT SI ASTEPT CU INTERES OPINIILE TALE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria.amana spune:

Citat:
citat din mesajul lui radaver

Buna,

O stie cineva pe doamna invatatoare Carapanceanu? Fetita mea trece clasa a V-a, am transferat-o la scoala 97 si a fost repartizata la clasa acestei doamne, mi s-a spus ca e o clasa foarte buna, insa as fi mult mai linistita daca as cunoaste si punctul de vedere al parintilor.

Crsitina, poti intra pe site-ul scolii (www.scoala97.ro), gasesti acolo o lista cu invatatorii acestei scoli, vezi ce invatatoare are acum clasa a IV-a si restrangi aria cautarilor la cele cateva nume pe care le vei identifica. Bafta!

Va multumesc.

Veronica


d-na Carapanceanu este o invatatoare foarte buna
dansa si d-na Turlea sunt cele mai bune de pe seria aceasta, singura problema este numarul foarte mare de solicitari la clasele danselor si numar mare de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria.amana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela2001

Gabi si eu sunt interesata de informatii despre invatatoarele de la cl. a IV-a de anul acesta, de la sc. 97, caci fetita mea va intra in cl. I la anul.

doamnele care au anul acesta clasa a IV-a, din ce stiu de la prietenele care au copii in clasa a IV-a sunt d-na Istodor Daniela si d-na Dogarel, dar am auzit pareri foarte frumoase despre d-na Robertina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela2001 spune:

Maria despre dna Istodor stii ceva?
Despre celelalte educatoare care au acum cl. a IV-a ce stii? Pe site-ul scolii sunt 6 educatoare la cl. a IV-a.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria.amana spune:

Am o prietena foarte buna care a avut seria trecuta baiatul la dna Istodor. Este o invatatoare buna, copiii o iubesc foarte mult, desi uneori ii cearta destul de rau.
Are rezultate bune la concursuri cu elevii dumneaei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delianiri spune:

@ gabib. Ma intereseaza si pe mine informatii legate de invatatori de la 97 care preiau o serie noua in 2011.
Multumesc frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoreSS2010 spune:

Ne puteti ajuta cu cateva sfaturi, pt ca nu ne putem decide sub nici o forma. Din cele 6 invatatoare care vor prelua clasa 1 in 2011, doar despre doamnele Istodor si Oprea avem referinte... Baietelul nostru este putin mai timid si introvertit, deci in primul rand, dorim sa-i fie mai usor la inceput si abia apoi ne gandim la rezultate... Am inteles ca dna Istodor are rezultate bune. Este dura? Stiti cumva ce varsta au doamnele Oprea si Istodor?

Citat:
citat din mesajul lui maria.amana

Am o prietena foarte buna care a avut seria trecuta baiatul la dna Istodor. Este o invatatoare buna, copiii o iubesc foarte mult, desi uneori ii cearta destul de rau.
Are rezultate bune la concursuri cu elevii dumneaei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoreSS2010 spune:

Ne poti ajuta cu cateva info despre doamnele inv ce vor prelua cls 1 in 2011? Baietelul nostru este putin timid si nu stim foarte multe, decat despre Istodor si Oprea... Ne-am mutat de curand in Buc, deci avem referinte putine.

Citat:
citat din mesajul lui Monica_Tl

BUNA, SCUZE DE INTRAZIERE L-AM ACTIVAT SI ASTEPT CU INTERES OPINIILE TALE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

As dori si eu sa stiu la ce invatatoare as putea sa optez pt sept 2011.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisvocheci spune:

Desi nu sunt activa in ale scrisului pe acest forum urmaresc cu interes toate subiectele . As dori sa aflu si eu mai multe informatii cu privire la ac scoala si la doamnele invatoare pt ca am si eu un pusti care anul acesta va incepe scoala. Stiti cumva au si after school? Si cat costa? E prea tarziu daca ma duc la sfarsitul lunii? La alte scoli am vazut ca inscrierile s-au facut deja.

Mergi la inceput