Pestisori de... zapada! (24)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am fost la doctor... si am reusit performanta sa am colul deschis la 25 de sapt.
Habar n-am cat de deschis este... intredeschis sau deschis... eu am retinut deschis... si m-am bocat... n-am intrebat sau n-am retinut daca dr. a zis daca e doar la ext. sau si in interior
Nu mai pot de nervi... mai ales ca de pe 15 sept. am stat atat cat am putut in pat... Acum trebuie sa stau numai in pat.
Aseara, dupa consultatie, am avut vreo ora contractii usoare, dar nu treceau cu no-spa... si dupa 2 no-spa luate intr-o ora, am trecut la gynipral...
Merg iar la consultatie peste o sapt. si daca e mai rau, cerclaj scrie pe mine... cu toate ca dr. nu prea e de acord... n-are ce-mi face...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!

Nu am chef de scris....deocamdata ...dar imi revin eu ....

Ely, imi pare rau sa aud asta, dar poate ca totusi pana la urma va fi ok.Ai grija de tine si de bebei ...

Mirela, esti o dulce !

Pupici !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

ely - tinem pumnii mamica curajoasa ... sa stai cumintica sa fie bine la bebei

in rest

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Salutare Pestisori !

Eliana multa putere si rabdare ! Incearca si nu te stresa ca te agiti si numa asta nu-ti trebuie acuma. Stiu ca e practic imposibil ce iti sugerez dar.. nu prea ai incotro. Hai sa ne ti la curent cu ce se intampla, eu iti tin pumnii.

Domnisoara cu papuci..Dany.. da ce-i cu tine ? Rar aud de la tine apatisme de genul asta.. de fapt de orice fel !

Pupici tuturor !

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna seara !
Charlie , gata mi-am revenit 1 Sunt fresh!

Nu am noutati! Va pup!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by CRISMIR

FELIS si ma bucur de progresele puiului drag!!!...so tineti tot asa si sanatate multa!!!
Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001



Multumim Mirela, Loredana, Daniela se pare ca tot asa o tinem
Mare uimire aseara: dupa ce la kineto nu prea a avut chef de nimic (era obositsi a dormit la intoarcere pe drum) si degeaba incerca kinetoterapeuta sa il invete sa se ridice din pozitia sezand (pe scaun de ex) el nu voia si pace, acasa aveam in dormitor scaunelul de masina in care s-a urcat singurel si numai ce il vad ca se trage cu funduletul mai la margine, si se ridica in picioare, face 2 pasi singurel si se arunca in brate la taica-su S-a ridicat prin fortza picioarelor, fara sa se impinga in manute... Imi venea sa il mananc... Am ramas masca si eu si taica-su si el era tare fericit...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

ELYANE ... sanatate si sa dea DUmnezeu sa duci sarcina cu bine pana la termen si sa nasti un bb sanatos

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

FELIS...iar cate despre ELIANA,hihihi,ea are gemeni in burtica...are doi baietei

ELIANA sati cuminte ca ti-o iei daca Doamne fereste patesc ceva puiutii...bafta mamica draga,sa fie totul bine pana la urma!!!

DANY,CHARLIE,SALISA,MARUTA...si pt toti pestisorii numai bine!!!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Multumim MIRELA...

ELYANE wow ... gemeni?????????? Felicitari... Stai cumintica si ai grija de tine

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata !
Ce fac pestisorii ?

Felis, ce frumos! Multa rabdare si progrese lui Mihaita! Va pup!

Restul ?

Charlie , te astept azi pe mess ...musai !

O zi faina!
Pup !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput