Pestisori de... zapada! (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

ELIANA si CHARLIE ,am poze in albumul "noiembrie,decembrie.." de la pag 4 cu decoratiile din casa si bradul...e natural sa stiti....cu freza si culoarea mea noua nu am ca nu a avut cine sa-mi faca...asa ca o las pe mai incolo.

DANY sa-ti traiasca viitorul finulet


la toti pestisorii!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

hello!!
Anastasia La multi ani si din partea noastra!!Sanatate multa si noroc!Pupici pentru tine si mami!
noi azi am fost putin pe malul marii cat am lasat-o pe Mariuca la dansuri.Marea linistita si pustiu rau.
Apoi shopping si acasa.Am decorat casa si bradutul si am fost asistentul mariucai la modelat si pictat.Aaaa si inca ceva foarte important ..hihi..am scris mosului. Am scris exact ce spunea ea.Am lasat-o pe ea sa spuna ce sa-i aduca si lui mami si lui tatice credeti?bluzita cu barbie si cu spiderman.ahahaha.
acum asteptam sa ia mosul scrisoarea.
Cu sanatatea stam binisor.
va pup si o seara buna va doresc!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!
Desi azi e duminica , m-am trezit cu un chef de treaba ...asa ca ,desi e sarbatoare , cu tot pacatul am sa fac putina ordine si ceva de mancare.


Va pupacesc si o duminica faina!

Cristina, si eu i-am dat un e-mail mosului ...sper sa imi aduca macar jumatate din ce imi doresc...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Felis, Maruta... doar asa, telegrafic? Spuneti si voi ce mai faceti...







]

Ei... si noi asa... rapid, ca stau vreo 3 saptamani la soacra si la ea nu am net, iar la servici am muuuuuuuuuulta treaba...
Am reusit sa facem credit pt ap cu 2 camere, i-am facut dosarul de handicap lui Mihai, ieri am preluat cheile de la apartament, de zia lui Mihai a inceput kineto cu alta kinetoterapeuta si de la a 2-a sedintza a facut 2 pasi singurel si la a 3-a 4 pasi... Si uite asa, tot telegrafic... am prezentat ideile principale...
Sanatate la toti pestisorii...
Mi-era tare dor de voi...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salut !
Sunt tare fericita .L-am vazut pe bebe , e asa mic si dragut, curat si fasnet ....Vreau si eu ...


FELIS, felicitari pt. credit . Multa sanatate si lui Mihaita SI SPERANTA !

Sunt telegrafica , dar revin!
Va pup!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

buna pestisorilor

felis - e supeb sa fi mamica
ma bucur sa aud ca Mihaita face progrese
felicitari pt apartament

ellyane la toti trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:



Salut Mamicelor sau aspirantelor la

Si eu ma inscriu pe lista cu Doamne ce topita sunt dupe bebei. Da acuma ar trebui sa-i gasesc un tatic prima data, nu ?

Cum merg pregatirile de sarbatori ? Ce fac pestisorii de Craciun si de Revelion ?
Eu abia acum am inceput sa ma gandesc si asta nu ca mi-ar fi trecut mie prin capsor da ma tot intraba lumea..asa ca.. habar nu am,

ve pup pe voi si pe bebei, care aveti of course, care nu, sa-ti faca !

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna seara pestisori!

Sincer si la mine este primul an cand parca nu simt ca vin sarbatorile .Nu am inca spiritul Craciunului ! Dar vine el......depinde unde il petrec , dar mai ales cu cine ..sper ca , cu cine imi doresc!

Charlie, scuze cc nu am vb azi, dar am avut multa treaba, poate maine !Iar in ceea ce priveste aspiratiile, bafta !

Va pup si o seara agreabila!


Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaR spune:

Buna fetelor,
Multumim mult tuturor pestisorilor de urari!

Si acum pentru ca am promis ca revin cu ceva vesti sa va zic pe scurt:
Petrecerea a fost reusita, dupa parerea mea.
Anastasia mea era peste tot...printre copii, adulti, scaune, masa .
Mereu supara un baitel mai maricel, stricandu-i jucaria construita din lego..., atunci avea si ea chef sa se joace cu propriile jucarii.
Adultii sper ca s-au simtit si ei bine, cel putin la fel de bine cat s-au simtit copii.
Au fost 7 copii cu virste de la 1 la 7 ani si 9 adulti.
Ne-am amuzat mereu de nazdravaniile copiilor.
Cat despre mine ce sa zic am fost cam aeriana si foarte obosita, cu o seara inainte gatisem pina la 4 dimineata si a doua zi inainte de petrecere am mai alergat dupa baloane si alte cumparaturi de ultima ora.
Sa nu ma intrebati ce am gatit si cat am gatit, abia dupa petrecere mi-am dat seama ca am cam exagerat cu bucatareala( mai aveam inca in frigider platouri neincepute).
Dar daca totusi va intrebati va pot spune ca am pregatit 15 antreuri dintre care unele reci si altele calde, prajituri, tort si pateuri.
Am zis ca mi-am facut norma pentru luna decembrie...asa ca de sarbatori doar o mica gustare voi face...ca am stat de ajuns la bucatarie.
Cat despre poze, inca nu le-am descarcat, revin mai tarziu.

Numai bine!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

FELIS si ma bucur de progresele puiului drag!!!...so tineti tot asa si sanatate multa!!!

MARUTA si la mamica fericita si puiuta scumpa!!!!

DANY si CHARLIE cum mai nu ati intrat in spiritul Craciunului?...luati de la mine nitel de avant,eu is toata topita dupa luna asta,decembrie,e cea mai frumoasa din an...ador sarbatorile de Craciun,indiferent ce se intampla in cursul anului sau in ultimele luni,eu luna asta sunt ... la voi si sper sa aud vesti bune!!!!


SALISA ,moaaaaaaama da ce de mancare ai facut...dar munca multa mamica draga!!!!...FELICITARI!!!!......asteptam poze!!!!

ELIANA la burtica si Elenuta scumpa!...cum te mai simti?


la toti pestisorii,pe maine!





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput