Aveti catel in casa?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

nu

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Stau in apartament, asa ca aici nu vreau caine, dar daca vom avea casa si curte cu siguranta vom avea.

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

nu...cand ma voi muta la curte am sa-mi iau unul din ala mare ciobanesc carpatin sau nu stiu cum ii zice exact din ala mare si latos!Pana atunci nu ma chinui nici eu si nu chinui nici vreun animal!

carla2005 de Alexandra Maria 16.11.2006

la bunici...sa le fiu de ajutor pe aici


poze Alexuta



"Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crykett spune:

AM dar nu mai sta cu mine de cind am nascut primul copil.il tine mama( din lipsa de spatiu)

cristina de Antonio 20-11-2006 Andrei 31-08-2004 POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Doar pisicuta

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)
Cel mai tare film !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

nu am vrut niciodata catel, pt ca asta presupune scos la plimbare. am insa un motan, care a ramas la mama, si la noi acasa am avut un iepure,l-am avut de cand era pui, si care s-a stins de batranete. tare m-a durut sufletul dupa tomitza...

chris + alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Nu mai am. De o saptamana . Dupa 12 ani de "avut catel in casa", casa e mai goala

Dark Bendis

"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Da, e si in casa (mai mult in casa, unde vrea "ea"). Am avut si cand stateam la bloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

in prezent nu am catel in apartament.
Dar am avut un pitbull, primul nostru 'copil', , l-am crescut de la 3 saptamani. Cand catelul a implinit 2 ani jumate, l-am dat parintilor la curte.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii,
(multumim celor care ne-au apreciat fotografia)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Noi avem. O catelusa de 7 ani, pudel pitic. A fost o perioada de aproape trei ani imediat dupa nasterea primului copil, cat a stat la ai mei, dar de un an si ceva e din nou la noi. Baietelul meu e topit dupa ea si si ea il iubeste.

S-a reluat votarea de la zero... Va plac? Merita un vot?
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)

Mergi la inceput