Targoviste (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Clar, era la 100 m de mine. Ah, ce distractiv a fost! In generala m-am distrat mai mult ca in liceu, am avut o clasa tare simpatica. Poate pt ca erau mai multi baieti si mai putine bisericutze ca in liceu .

Of, nu am mai fost de mult pe acasa si simt cum mi-i se face dor. Tu cind mai ajungi pe acolo? De fiecare data cind merg mi-i se pare ca se schimba atitea si ca imaginea pe care o am eu dispare incet incet. La scoala 3 au taiat brazii, brazi pe care ii pusese mama ca eleva impreuna cu colegii ei. Si in fiecare an sunt alte magazine, de nu stiu pe unde sa ma duc . Numai librarie nu mai face nimeni si trebuie sa dau o goana prin Tirgoviste la un tur de librarii, ceea ce inseamna ca de fiecare data ma hotaresc rapid si pe urma imi pare rau ca nu am luat si alte carti .

-------------------

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Daniela, plec in curand, vineri adica, uraaaaaa, ce bine ca a trecut timpul. Sotul meu este la Bucuresti singur, de abia ne asteapta. Sigur ajung si la Moreni, la parintzi, nasi, rude.
100 m de scoala numarul 3 zici, cumva mai ai doua surori, pe partea cu scoala? Eu cunosc mai bine persoanele care stau de la scoala numarul 3 inspre Iedera.

Nana, hai cu tesul II .

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Otilia, hehe, eu sunt pe partea cealalata, inspre centru, si nu am decit o sora ;)... Saluta Moreniul din partea mea! Ah, ce mi-as dori sa o iau si eu din loc! Sarbatori fericite (presupun ca stai si de Craciun acasa).


---------


Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

quote:
Originally posted by aschiutza
Saluta Moreniul din partea mea! Ah, ce mi-as dori sa o iau si eu din loc! Sarbatori fericite (presupun ca stai si de Craciun acasa).


---------


Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar





Da, vom sta 3 saptamani de abia astept desi stiu ca va fi obositor, parca imi reincarc bateriile cand merg in tara. Salut cu mare drag, te-ai gandit la cineva anume ?

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Otilia, saluta-i pe profi daca ii vezi! Daca zici Daniela si Germania , vor sti citiva dintre ei de cine e vorba . Am un pic impresia ca nu prea am avut aceeasi profi insa. Eu l-am avut pe Toma la romana, Irimescu la mate, Nita la chimie, D-na Radu la fizica, Bucura la biologie, Ciobanu la istorie.

Iti doresc un timp frumos in tara, ai mei mi-au spus ca inca nu e zapada in schimb au ceata din plin aproape toata ziua.

Tututor fetelor care pleaca acasa in Romania si nu mai intra pe aici: spor la mincat sorici, baut tuica fiarta si mincat cozonaci!

-------------------

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Vad ca ne mai inmultim un pic super!...

Am intrat sa va dau un link cu cateva poze din week-end...am fost in plimbari!
Cristian zice toata ziua MA-MA MA-MA sau BA-BA. Va pup! Sejur palcut acasa!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Otiliav

Nana, hai cu tesul II .

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana




Din pacate au venit uratzii si luna asta cand m-am pricopsit si cu o infectie la picior. De marti sunt acasa, am medical pana duminica, si sper sa se duca, mai ales ca sambata viitoare venim si noi acasa. Abia astept.
Oti, daca nu te mai prind, iti urez de acum drum bun, o calatorie fara peripetii, si aici ma refer la Ana, sa nu te supere pe drum, sarbatori fericite si tot ce va doriti.
Pupici.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Mersi mult Nana, in cateva ore decolam, eu nu am somn sunt agitata, deh urasc sa zbor. Ai grija de tine, sa-ti revii repede.
O sa intru de la Bucuresti pe net.


Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Drum bun, Otilia si Nana! O vreme cit mai frumoasa!
--------

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Multumesc mult, fetelor. Va si va imbratisez cu mult drag!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput