Minunatele Scorpiutze ! (40)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Va si eu si la multi multi ani sarbatoritelor.
Elena ce repede a trecut...(pt mine bineinteles ).Sarcina usoara in continuare.Ma bucur ca bebele e bine.
Noi ne laudam cu amigdalita cu puroi mult...urata rau...Febra, miorlaieli la greu.
In rest...nik nou.
Va


www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

HelleneC multumesc asemenea. Pupici pentru "studentul" tau din grupa mijlocie. Ma bucur sa aud ca tu si bebe din burtica sunteti bine. Pe mine ma apuca nostalgia cand ma gandesc la burtica mea, mi-e dor de ea. Iti doresc sarcina usoara in continuare si bebe 2 sa fie sanatos si papacios. Apropos stii ce va fi, fetita sau baiat?
Legat de aniversarea de anul acesta, intr-adevar este cea mai speciala aniversare de pana acum, Renata este cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata. Tati stie si el asta si mi-a facut cadou un lantic de aur cu un medalion cu simbolul "R".

pupici la scorpiutzele dragele

Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006)
pozici cu noi
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nina2la multi ani! multa sanatate si tot ce-ti doresti sa ti se implineasca
la multi ani ! si numai bine tuturor scorpiutelor aniversate
ruxandrei i-au trecut mucisorii, in schimb alex tuseste iar de 2-3 zile(numai noaptea) si curios este ca am luat rezultatele de la analizele de sange pentru alergii si nu este alergic la absolut nimik...incep sa ma ingrijorez fiindca nu stiu totusi de unde vine tusea astasaptamana viitoare mergem pentru alt fel de testari(la plamani si mai vedem ce ne mai zice doctoritza)
va pup pe toate si urez multa sanatate puiutilor bolnaviori

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Vbartan la multi ani! sa fii sanatoasa si fericita , incojurata de cei dragi si apreciata!

noi suntem o familie sanatoasa. in loc de si bem suc de fructe home made si ne vitaminizam ca asa a zis nea doc. marti mergem cu bolnavul la mures sa ii scoata atele. 30 ...

intru eu la rand la cap, rmn si angiormn.cel mai dintre cel mai análize la cap. doctorul zice am niste sinusuri mari cu spatii mari intre. sper sa ma descebaluiasca mai bine marti. daca ma interneaza am pus-o. si am toate sansele ca examenele astea usnt destul de scumpe.

lory ma bucur sa te vad ca scrii din nou. ce e cu aglomeratia asta in viata ta?

monica iti mai pun poze maine sa va uitati la pisicute. poate mai alina tusea...

va pup pe toate la care va sunt bolnavi puii..


Nu te duce la somn nervoasa! Stai treaza si cearta-te!

Zusammen mit Bogy , Mau-Mau,Schnappi unds kids

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

monica-elizabet multumesc din suflet pentru urari. Pup puisorii tai si le doresc sa se faca bine si sa nu o mai ingrijoreze pe mami
GabyHila multumesc si tie din suflet pentru urari. Iti doresc sanatate si tinem pumnii sa fie totul bine in ceea ce priveste analizele pe care trebuie sa le faci.
fetele, am o rugaminte la voi. Este cineva din Oradea printre noi? As avea nevoie de o recomandare pentru un pediatru bun si pe care sa ma pot baza oricand. Eu locuiesc in Alesd un orasel mic si spitalul de aici are o sectie de pediatrie cu un singur medic care ar trebui sa fie in pensie. Efectiv nu ai la cine sa apelezi si sa fie de incredere
pup scorpiutzele

Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006)
pozici cu noi
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Buna dimineata,

O cafea si un croissant pt toata lumea din partea mea. eu sunt cam trista, dar trece!

pe unde or fi scorpiile oare?

Nu te duce la somn nervoasa! Stai treaza si cearta-te!

Zusammen mit Bogy , Mau-Mau,Schnappi unds kids

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Buna dragi scorpiute!!
Va urez si eu "La multi ani" sarbatoritelor!!
.....eu ca deobicei mai rar.
Da Nina, ieri am sarbatorito pe bubulina!!! a venit prietena mea cu baietii si nasul si nasa, cumnata-mea cu copii. Pana la urma am sfarsit la spital la urgente ci baitul cel mic al cumnata-mei a ramas agatat in gard, i-a intrat varful in picior,un fier ruginit....nu mare lucru dar am pierdut 2 ore jumate.....pana la urma a fost bine, copii au facut un adevarat scandal dar s-au simtit bine. cu toate ca Daria inca nu pricepe mare lucru, nu parea prea interesata de cadouri, abia le-a desfacut..ajutata de cei mari.
Monica, ufff e asa rau cu copilasi bolnavi!!....multa sanatate. Ai mei au scapat pana acum, nici nu-mi vine sa cred.....dar parca vad ca vor incepe curand

Va pup,

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

lume noua:) la multi ani pt Daria!

eu bantuiesc pe forum, sa nu va mirati ca raspund prompt la oricine scrie

Nu te duce la somn nervoasa! Stai treaza si cearta-te!

Zusammen mit Bogy , Mau-Mau,Schnappi unds kids

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

La multi ani DDaria! Mira sa iti traisca puiuta mijlocie, sa fie sanatoasa si de mare ajutor la mama cand va creste!!!
Tuturor sarbatoritelor La multi ani cu bucurii multe multe!
Eu am fugit cu George la medic, imi tuseste ca un magarel si sa vad ce siropele ii mai da ca deja Mucosolvanul nu prea isi face efect.
Gaby, la noi se mai pot face unele investigatii pe foaie de zi, internare de zi se mai cheama, eu asa prefer sa fac si tratamentele decat sa stau internata. Depinde de spital, la noi, din lipsa de fonduri medicii prefera la unii bolnavi care nu sunt foarte gravi sa aleaga faza asta, e mai putin costisitoare. Vezi daca nu poate sa ti le faca asa, pt ca rmn-ul costa frateeee!
Va pupez, sa aveti o saptamana linistita!
Elena

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

La multi ani tuturor scorpiutelor!

ex- gabibarta

Mergi la inceput