Minunatele Scorpiutze ! (40)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani cu sanatate si numai bucurii, alaturi de cei dragi, syd, Ana, Iri si Vanina !
Sa fiti iubite, fericite si implinite !
Asteptam sa ne povestiti cum v-ati simtit, ce daruri ati primit ?

La multi ani si tuturor celorlalte scorpiutze care s-au aniversat si se aniverseaza zilele acestea !

Noi suntem bine, desi, la cum este afara, suntem pierduti in ceatza.... Mai bine sa ninga decat o asa vreme.
Sanatate si refacere usoara bolnavioarelor mici si mari !
Ana, m-am gandit la tine, azi. Sunt sigura ca totul este ok cu acel examen.
Gaby, refacere grabnica tatalui tau !
Elena si Iri, sper ca bb-eii. nr. 2 sunt bine, sanatosi, la voi in burtica !
Mira, petrecere frumoasa, caci cred ca o sarbatoriti pe micutza vorbareatza in weekend.
Ce frumos ii spune ea, surioarei mai mici, Nini ! Asa ma alinta tatal meu.
Va doresc un weekend cat mai frumos, alaturi de cei dragi !



Un fulg pentru seara de Craciun
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Scriu fuguta pana nu dispare iar mesajul!
La multi ani sarbatoritelor din zilele astea, netul meu mai mult nu merge decat merge!
Maine merg la eco sa vad care mai este evolutia lui bebe... saptamana asta m-am simtit foarte aiurea si iar am emotii! Insa pentru ca il simt in "bultisa" (vorba lui George) foarte vioi... cred ca e ok!
Va pup, Elena

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:


Nu va mai gaseam .Va doresc la toate sorpiutzele .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna seara.iar lume bolnava.
laura, dar daca este frumos afara cum a fost zilele astea la cta eu zic ca poti sa o scoti un pic la aer.eu asa fac cu razvan.doar cand a fost nasol de tot atunci a zacut singur la pat.
ana, bafta la examen.distractie placuta alaturi de surioare.
georgi, naspa cu secretiile.si noi tot cu vegetatiile din nas.
elena.asteptam vesti despre bebe.iti spune si sexul?
eu am terminat muncile pe saptamana asta.maine ma duc la cumparaturi ca bate vantul rau in frigider ca am tot mancat pe la mama zilele astea.
va pup pe toate si va doresc tuturor la multi ani.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'Neata fetelor si bine v-am regasit!

Am intrat iar dupa o lunga absenta care se datoreaza aglomeratiei din ultima perioada si vreau sa urez tuturor sarbatoritilor de pana acum si de astazi inclusivLA MULTI ANI! Sa fiti sanatosi si sa aveti parte de tot binele din lume!Va pup pe toti!
Bun venit scorpiutei vbartan!
Fetelor, dupa asa o lunga absenta ar fi trebuit sa stau sa scriu mai mult dar...am casa vraiste si trebuie sa fac neaparat un pic de ordine. Nici chef nu prea am. Alinul meu tuseste ca si copilasii vostri...nici nu mai stiu ce sa mai zic...trei zile e bine, o saptamana nu.
Elena,Nina,Laura,Georgi,Ana,Gaby,Adriana,Iri,Monica,Mira,si tuturor scorpiutelor, va doresc un weekend minunat si sa auzim numai de bine!
[left]si copilasii bolnaviori!


Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

eLaura, roxy79ro La multi ani!
Nina, multumesc pentru urari
Lori_k multumesc pentru primire
pup scorpiutzele si va doresc un weekend maxim alaturi de cei dragi. fug si eu ca o scot pe pitica mea la plimbare.
Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006)
pozici cu noi
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticasigogosica spune:

Multumesc fetelor de urari!

La multi ani si sarbatoritelor de azi!


poze
Iri +12 si Iris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'Neata fetelor!Ce mai faceti?

Am intrat cu noaptea-n cap sa le urez sarbatoritilor de astaziNarcisadi, Bogdan Andrei,Yrys, vbartan,Ana st,LA MULTI ANI! Sa fiti sanatosi si numai bucurii sa va aduca viata! Petrecere frumoasa!
E asa o vreme urata, ploua, si parca nici nu am inspiratie sa va scriu...nici bine n-am prea dormit ca a tusit Alin toata noaptea...voi cum ati dormit?
Ma opresc aici si incerc sa mai revin astazi, daca nu...va doresc o duminica frumoasa si sa auzim numai de bine!
Va pup!


Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

narcisadi, Bogdan Andrei (finul lui Anina_n), Yrys78, Ana_st La multi ani!
Lori_k multumesc

Duminica placuta scorpiutzelor dragi

Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006)
pozici cu noi
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Salut dragelor!
La multi multi ani sarbatoritilor acestor zile!
Andreea (Yrys), sa fii santaoasa, iubita de Gheo la maxim si toate visele sa ti se implineasca! Te pup si petrecere frumoasa!
Nina (Vbartan), la multi multi ani si tie! Sa te bucuri de puiuta ta si sa iti aduca bucurii! Sunt convinsa ca aniversarea ta de astazi e mult diferita de altele, pentru ca ai acest ingerash langa tine! Sa fii sanatoasa sa o poti creste mare si frumoasa si isteata!
Dragelor, nu mai am putere sa stau la calculator, ieri mi-a dat doctorita vesti bune la eco, bebe a crescut foarte bine, e foarte activ, sunt in sapt. 19, aproape de mijlocul sarcinii!
Va pup, duminica placuta, la noi a ajuns ceata, asa ca stam prin casa!
Cele bune, Elena

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput